Taxi 5

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Taxi 5 TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

Paris polisinin müfettişi Sylvain Maro, özel kuvvetlerde hizmet etmeyi hayal eden Fransız başkentinin en iyi polis memurlarından biri olarak kabul edilir. Komiserin karısıyla yattığını öğrendikten sonra, belediye başkanı eski Komisyon Üyesi Gibert olan Marsilya belediye polisine transfer edilir. Bir taksi şoförünü kovalarken, devriye arabasını boğmakta ve sonuçta şehir polisi ile çatışma içine girmektedir.

Gibert, ekibi suçlarını işlemek için iki güçlü Ferrari’yi kullanan ve Maro’ya onları tutuklama talimatı veren “İtalyan çetesi” hakkında bilgilendirir. Yerel polis arabalarının gücü yetersiz olduğu için, bir Ferrari’ye ayak uyduramayacağının farkında. Maro’nun meslektaşı Alain, yeni gelenlere Marsilya’nın efsanevi taksisini ve Daniel ile Emilien’in maceralarını anlatıyor. Ancak yıllar geçti: araba şu anda Fas’ta, Emilien polisten ayrıldı ve Daniel Miami’de yaşıyor.

Sylvain ve ekibi Daniel’in yeğenini, peşinde koştuğu taksi şoförü Eddie Makhlouf’u buldu. Sylvain, Eddie’ye bir anlaşma sunar; Amcasının taksisini bul ve serbest bırak. Eddie counter, bulduklarında taksinin sürücüsü olmak istediğini belirtti. Arabayı buldular, ancak yeğeninin amcasının yeteneğine sahip olmadığı ortaya çıktı. Ertesi gün Gibert tarafından adlandırılan “Mafya” operasyonuna başladılar. Hırsızlar kaçarken, Gibert araba birikmesine yol açan bir hata yapar, kurbanlardan birinin daha önce tanıştığı Bakan olduğu ortaya çıkar.

Sylvain hırsızların peşinden koştu ama arabalarına yetişemiyor. Arabanın daha fazla modifikasyona ihtiyacı olduğunu fark edince, taksiden sonra Eddie’nin kız kardeşi Samia ile ayrılıyor. Sylvain hemen onun tarafından vurulur ve hareket etmeye çalışır, ancak geri döndürülür. Terkedilmiş bir yarış pisti olan İtalyanların eğittiği bir yer hakkında bilgi veren “İtalyan” bir Rashid ile buluşmak için Eddie ile birlikte gider. Sylvain ve Eddie oraya gidip yarışı kazandılar. Soygunculardan biri, Formula 1’in eski şoförü Tony Dog, Sylvain’e bir iş teklifi ve onu özel bir partiye davet ediyor.

 

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.4 GB
  • Süre: 1 Saat 42 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Komedi – Suç
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 4.7

 

 

 

 

Taxi 5 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


5
Kimler Neler Demiş?

Yorum yazmak için lütfen giriş yap.
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Take Away Recent comment authors
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Senior
Üye
Senior

Merhabalar herkes çok beğenmiş 👍

Maude
Üye
Maude

Gerçekten en iyi torrent film paylaşan site 😁

SonraGeL
Üye
SonraGeL

Dostum çok teşekkürler aradığım bir film

Cowboy
Üye
Cowboy

Merhabalar indirme hızı 10.94 MB/s 😀

Take Away
Üye
Take Away

😀 😀 😀