TechSmith Camtasia Studio 9 0 4

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
TechSmith Camtasia Studio Full İndir

EKRAN KAYDETME PROGRAMI PRO

Camtasia Studio 9 0 4 FULL PRO TORRENT İNDİR

Camtasia Studio 9 0 4 FULL PRO TORRENT İNDİR

 

TechSmith Camtasia Studio EKRAN GÖRÜNTÜSÜ KAYDETME PROGRAMI İNDİR

TechSmith Camtasia Studio 9 0 4, Camtasia sizi profesyonel görünümlü kayıtlar yapmaya zorlayan çığır açan bir programlama uygulamasıdır. Göz kamaştırıcı görsellerin oluşturulmasını temkinli ve basit kılan pek çok içgüdüsel vurguyla, kullanımı zor ama mükemmel.

Yetkin ve Özellikleri ile Paketlenmiş

Camtasia, en iyi kayıtların yapılması ve değiştirilmesi için müşteriye yeterince çığır açan özellikler sunar. Ses ve video alma kapasitesi ile mevcut medyanızdan herhangi biri yerel olarak kullanılabilir hale getirilebilir ve yaratıcı prosedüre dahil edilebilir.

Esas olarak farklı semboller, şekiller, mesajlar veya klipsler sürükleyip bırakarak, taahhütünüz üzerinde yenilikçi kontrolünüzü tamamlayabilirsiniz. Kullanmak, eğitmek, tanıtmak ya da kayıtları tanıtmak için güçlendirilmiş enerji temelleri bulunmaktadır.

Paketin içinde egemenlik melodileri yoktur, bu yüzden çalışmalarınızın herhangi birisini Web’e aktarırken, telif hakkı sorunlarıyla ilgili gerçek bir huzur duygusuna sahip olabilirsiniz.

Tüm Senaryolar İçin Videolar Oluşturma

Bilinmeyen nedenlerle, bir video oluşturmak istediğiniz için, Camtasia, insan topluluğunuzu çok sevmenizi kolaylaştırır. Üyeliksiz, harika ve doğal bir değişim paketi. Dikkat çeken küçük ek öğelerle, örneğin kendinizi ekranda tüm aktivitelere ayıracak yeşil bir ekranla, hem acemi hem de müşterileri için inanılmaz özellikler ile doldurulmuş son derece yararlı bir ekran görüntüsü alma programıdır.

 

  • Program adı: TechSmith Camtasia Studio
  • Sürüm: 9 0 4
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce / OTHER
  • Boyut: 274.4 MB
  • Rar şifresi: www.methbox.com

 

TechSmith Camtasia Studio 9 0 4

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

TechSmith Camtasia Studio 9 0 4 İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.