Teefa in Trouble

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Teefa in Trouble TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Teefa in Trouble 1080p Torrent

Teefa in Trouble 1080p Torrent

 

 

 

film-konusu

 

 

Teefa in Trouble 2018 Pakistanlı romantik aksiyon komedi filmi. Film, Tadpole Filmleri pankartında birkaç Pakistanlı sanatçı ile birlikte müzik videolarını ve televizyon reklamlarını yönettiği bilinen Ahsan Rahim’in ilk uzun metrajlı filmi. Her ikisi de Pakistanlı sinema filmlerinin başlangıcında olan Ali Zafar ve Maya Ali’yi canlandırıyor. Aynı zamanda Zafar’ın afiş Lightingale Productions başlıklı ilk filmi.

Prodüksiyon çalışmaları 2016 yılında Zafar, Rahim ve Danyal Zafar’ın hikayeyi ve senaryoyu yazmasıyla başladı. Ana fotoğrafçılık 18 Şubat – 26 Temmuz 2017 tarihleri ​​arasında Lahore ve Varşova’da gerçekleşti. Ali Zafar da müziği yaratırken, film puanı Shani Arshad tarafından bestelendi. 20 Temmuz 2018’de yayınlanan film; Ülke genelinde Mandviwalla Entertainment ve Geo Films tarafından dağıtıldı. Yash Raj Films tarafından uluslararası olarak dağıtılan ilk Hintli olmayan film. Piyasaya sürüldüğü sırada yapılan en pahalı Pakistan filmiydi. Şu anda dördüncü en yüksek hasılata sahip Pakistanlı film.

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.3 GB

 

  • Süre: 2 Saat 35 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Aksiyon – Komedi – Suç – Romantik

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.5

 

FILM TRAILER

Teefa in Trouble Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Teefa in Trouble 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.