Telif Hakkı İhlali Bildirimi

 
www.methbox.com kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duymayı, kişisel bilgilerinizin korunmasını amaç edinmiştir.

www.methbox.com , Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” adıyla hizmet vermektedir.

Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz uyar ve kaldır prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir, içeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.

www.methbox.com kendi reklam platformunu kullanmamaktadır, çeşitli reklam firmalarının kodlarını bünyesinde yayınlamaktadır. Reklam firmaları kişiye göre rastgele reklam gösterdiği için bu site üzerinde yayınlanan reklamlardan site yöneticileri ve sahipleri sorumlu tutulamaz. Telif, ihtar ve uyarı için mail adresimiz;

[email protected]

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to [email protected] content will be removed within 72 hours.

11
0
Aklınıza takılan bir şey mi var? Hemen yorum yapın...x