Tempest Citadel Torrent Oyun İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Tempest Citadel

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

 

Tempest Citadel Full Torrent İndir

Tempest Citadel Full Torrent İndir

 

Tempest Citadel , bilim kurgularının ve rüyalarının etkilediği, fırtınalı bir gezegen üzerinde kurulmuş bir teknik türde oyundur. Müthiş ve korkunç gücü garanti eden ölümcül bir dünyayı araştırmaya karar vermesiyle, geçmişi ve geleceği şekillendiren Terra’nın şaşırtıcı Kaptanı’nın serüvenine katılın.

Belirtmekte fayda var, ilk gelen siz değilsiniz.

Kalpsiz düşkünlerin çokluğu, güvensizliğin ve aptalın kanına aç olan sislerin içinde yer alır. Kalite birliği, bir araya getirilen clairvoyants’lardan, cyborg donuk mages’e, farklı gruplar, aradığınız yenilikçi harikaları tutan antika hedefleri ortaya koydu.

Düşmanlarınızdan kaçabilmek için toplanabilecek, geliştirebilecek ve kendinizi tehlikeye atabilecek misiniz? Sizi desteklemeyen kişilere karşı pişmanlık duymayacak mısınız? Bu dünyanın kontrolü için savaşmak için gerekenlere sahip misiniz ve bir zamanlar yönetilen eski ölü ırkın içsel gerçeklerini savunmayı iddia ediyor musunuz?

 

Tür: SİMÜLASYON, STRATEJİ
Platform: PC
Boyut: 1.07 GB
Crack: PLAZA
Tarih: NİSAN 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Tempest Citadel TRAILER

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Tempest Citadel Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.0  Ghz CPU
  • RAM: 1 GB
  • Ekran Kartı: Tümleşik ekran kartı
  • DirectX:
  • Boş Alan: 3 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.