Terminal

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Terminal TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Terminal, Vaughn Stein tarafından yazılan ve yönetilen bir 2018 neo-noir gerilim filmi. Filmde Margot Robbie, Simon Pegg, Dexter Fletcher, Max Irons ve Mike Myers’ın yer aldığı bir oyuncu kadrosuyla birlikte rol aldı. Olay, her biri kötü bir beyefendinin ölümcül planının bir parçası olan iki katil, ölümcül bir öğretmen, bir kapıcı ve bir garsonun iç içe geçmiş hayatlarını izler.

Film İrlanda, İngiltere, Macaristan, Hong Kong ve Amerika Birleşik Devletleri arasında uluslararası ortak yapım. Ana fotoğrafçılık Mayıs 2016’da Budapeşte, Macaristan’da gerçekleşti.

Terminal, 11 Mayıs 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde RLJE Films tarafından yayınlandı. Film, 26 Haziran 2018’de Birleşik Krallık’ta, Amerikan Düşler Kordonunun bir parçası olarak Edinburgh Uluslararası Film Festivali’nde prömiyeri yaptı. İngiltere ve İrlanda’da 6 Temmuz 2018’de Arrow Films tarafından tiyatral olarak yayınlandı. Film, genel olarak eleştirmenlerin, eleştirmenlerin, eleştiri, anlatım, pacing ve yönlendirmeyi eleştirmesine rağmen, çoğu kişi Robbie’nin performansını ve görsel stilini övdü.

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 35 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Suç – Gerilim – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 5.5

 

 

 

 

Terminal 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


2
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
NeoGermal Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
JALE
Üye
JALE

gereksiz bir film 😒

NeoGermal
Üye
NeoGermal

😀 😀