TerraTech

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
TerraTech

Full Torrent Oyun İndir [ 0.7.8.2 ]

 

TerraTech TORRENT OYUN İNDİR

TerraTech TORRENT OYUN İNDİR

 

TerraTech torrent oyununu 0.7.8.2 kısaca özetlemek gerekirse; oyun içindeki sarı renkteki hedef belirteçleri sizi sıklıkla yaşamadığınız meydanlara yönlendirirken, tahkimatta, taburculukta birleştirerek sizi seçtiğiniz hedef üzerine keyfi bir denetçi seçimi ile 60 saniyelik bir başlangıç ​​yapılmasına neden olur. (Bu 60 saniyelik başlangıç, zamanın her biri 3-5 dakikada bir yarım saat içinde yeniden başlar, bu yüzden sayacı kapatan şeyin çalışma mekanizması biraz farklı.) Yönetici ekranınızda ve radarınızda Kırmızı hedef işaretçiye sadece konum koordinatları noktası girmelisiniz. Doğrusu, ilerlediğiniz zamanlarda ağaçlar ve mayınlarda durabildiğinden daha sık söylenebilir. Bu, süpervizörle daha sonra karşı karşıya kalma şansı verir. TerraTech dünyasındaki düşmanlara karşı silah kullanma şekliniz, bu alanda sınıfta en iyi olduğunuz anlamına gelir. Büyük aletleri kullanmaktan ziyade, yığınları toplamak ve örtülü yapınızı takviye etmek, size daha fazla oynamak için daha fazla zaman kazandıracaktır.

Aracınızın ana hatlarını, ekran görüntülerini ve düşünce biçimlerini, paylaşım yoluyla twitter hesabınızla ilişkilendirerek paylaşmanız akla uygundur. Benzer şekilde TerraTech, diğer oyuncuların ana hatlarını da twitter aracılığıyla keşfedebilir ve envanter olarak sunabilir. Beğendiğiniz ana hatları seçebilir ve oyun içinde de inceleyebilirsiniz.

Hazırladığınız mayınları işlemek ve onları yeni karelere dönüştürmek için Fabrikatör ve Rafineri gibi parçaları kullanıyoruz. Bu aktivitenin formülü için güncel sürümdeki topluluk tartışmalarını ve wiki sayfalarını kontrol etmek akıllıca bir düşünce. Güneş odaklı canlılık panoları ve muazzam jeneratörler, örneğin, yıldızlar grubu canlılık kalkanı ile çalışırken işe yaradığında, tabana şarj etmek zorunda olduğunuz pili de ekleyeceksiniz.

 

Tür: Aksiyon, Strateji, Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 265 MB
Crack: 0.7.8.2
Tarih: Ocak 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

TerraTech 0.7.8.2 TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

TerraTech 0.7.8.2 Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: 512 MB GPU
  • DirectX:  9.0
  • Boş Alan: 2 GB

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.