The Apartment Torrent Oyun İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Apartment Full Torrent Oyun İndir [CODEX]

 

The Apartment torrent oyun indir full codex

The Apartment torrent oyun indir full codex

 

The Apartment ( CODEX ) torrent oyununda, dedektif James Sachs olarak bölgedeki birkaç cinayet soruşturmasına öncülük ediyorsunuz. Bir çok genç kız ölü bulundu, herhangi bir açıklamada bulunulmadı ve garip yaralanmalar yaşanması da hiç mantıklı gelmedi. Bu kızların kim olduğunu öğrenmek size kalmıştır. Neden öldürüldüler?  Katil tekrar göreve çıkmadan önce onu bulun ve davayı çözün.

Hayal ettiğinizden çok daha zor bir durumla karşı karşıya geleceksiniz. Aksiyon-macera türündeki The Apartment oyunu dedektif olmaya odaklanır – suç sahnelerini keşfetmek, ipuçları bulmak, ipuçlarını bağlamak, basit kelime bulmacalarını veya fizik bulmacalarını tamamlamak ve hikayeyi bitirmek. Katilin bulunması için olay yerindeki tüm deliller aslına bakarsanız çokta önemli değildir. Yapabileceğiniz yanlış seçenekleri, yanlış soruları da sorabilirsiniz. Dolayısıyla dikkat etmeniz ve eylemlerinizi düşünmeniz gerekecek.

 

Tür: Aksiyon , Macera
Platform: PC
Boyut: 7.9 GB
Crack: CODEX
Tarih: Ocak 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

The Apartment TRAILER

 

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

The Apartment CODEX Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 2 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260
  • DirectX:  10
  • Boş Alan: 19 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.