The Big Bang Theory

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Big Bang Theory 1-12. Sezon

Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Big Bang Theory Sezon 1080p Torrent İndir

The Big Bang Theory Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

The Big Bang Theory, her ikisi de Steven Molaro ile birlikte seri yapımcı olarak görev yapan Chuck Lorre ve Bill Prady’nin yarattığı bir Amerikan televizyon sitcom’udur. Üçü de baş yazar olarak görev yapıyor. Gösteri, 24 Eylül 2007’de CBS’de düzenlendi. 24 Eylül 2018’de, 24 bölümden oluşan, 2018–19 yılları arasında başlayacak olan on ikinci ve son sezon.

The Big Bang Theory, aslında Pasadena, California’da yaşayan beş karaktere odaklandı: Leonard Hofstadter ve Sheldon Cooper, bir daireyi paylaşan Caltech’deki hem fizikçiler; Penny, koridorda yaşayan bir garson ve hevesli bir oyuncu; ve Leonard ve Sheldon’ın benzer şekilde geeky ve sosyal olarak garip dostları ve iş arkadaşları, uzay mühendisleri Howard Wolowitz ve astrofizikçi Raj Koothrappali. [6] [7] Zaman içinde, destekleyici karakterler, fizikçi Leslie Winkle, sinirbilimci Amy Farrah Fowler, mikrobiyolog Bernadette Rostenkowski ve karakterlerin sık sık ziyaret ettiği çizgi roman mağazasının nakit sıkıntısı çeken Stuart Bloom da dahil olmak üzere rolleri canlandırmaya teşvik edildi.

Dizi, canlı bir seyircinin önünde çekildi ve Warner Bros Televizyonu ve Chuck Lorre Productions tarafından üretildi. Big Bang Theory ilk sezon boyunca eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, ancak ikinci ve üçüncü sezonlarda resepsiyon daha elverişliydi. Daha sonraki mevsimler, gösterinin komedi kalitesinde bir düşüş için eleştirilmesi ile ılık bir resepsiyona dönüş yaptı. Karma incelemelere rağmen, gösterinin yedi sezonu, son televizyon sezonu reytinglerinin ilk onunda yer aldı; Nihayet hayırlara ulaşıyor. Onbirinci sezonda 1 nokta. Gösteri, 2011’den 2014’e kadar Üstün Komedi Serisi için Emmy Ödülü’ne aday gösterildi ve Jim Parsons için dört kez bir Komedi Dizisi’nde Üstün Başarı Ödülü’nü kazandı. Şimdiye kadar 46 adaydan 7 Emmy Ödülü kazandı. Parsons, 2011’de Televizyon Komedi Dizisi’nde En İyi Erkek Oyuncu dalında Altın Küre’yi kazandı. Bu seri şimdiye kadar 216 adaydan 56 ödül kazandı. Ayrıca, orijinal olarak CBS’de yayınlanan Young Sheldon adlı Parsons’ın karakteri Sheldon Cooper’a dayanarak 2017’de bir prequel serisi üretti.

 

 

DIZI TRAILER

The Big Bang Theory TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 7.0 GB per Season
  • Süre: 1-12. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Komedi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2007 –
  • IMDb: 8.2

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Big Bang Theory 1080p 1-12. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.