The Council Episode 4 – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Council Episode 4

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

The Council Episode 4 - CODEX Torrent

The Council Episode 4 – CODEX Torrent

 

oyun-konusu

 

The Council Episode 4, size 5 bölümün tümüne erişim izni verir.

The Council Episode 4 diğerlerine benzemeyen epizodik bir oyundur. Narrative Adventure’a yeni ve yeni bir bakış atmak, seçimleriniz ve karakterinizin büyümesi gerçekten önemlidir. Zorlu kararlar verin, aynı zamanda hikayenin nasıl ortaya çıktığını doğrudan etkilemek için bir dizi beceri geliştirin. Kalıcı, uzun süreli sonuçlarla, geri dönüş yoktur. Klasik bir cinayet gizemi tarzında, her birinin kendi karanlık sırlarını saklayan çekici karakterlerle dolu bir yaşam tarzı ve manipülasyon hikayesine dalın. Zihin ve bedenin bedeli ne olursa olsun, korkunç gerçekleri ortaya çıkarırken kimseye güvenmeyin.

The Council Episode 4, 1793’te, gizemli Lord Mortimer tarafından İngiltere’nin kıyılarından özel bir adaya davet edilmesinin ardından gizli toplum üyesi Louis de Richet’in rolünü üstlenen oyuncularla başlıyor. Ona katılmak Napolyon Bonaparte ve yeni kurulan Amerika Birleşik Devletleri Başkanı George Washington’un da aralarında bulunduğu çok sayıda yüksek profilli misafir. Bu özel resepsiyonun tuhaf doğası, sadece prestijli konukların ötesine geçiyor: -Richet’in kendi annesi son zamanlarda adada kayboldu, renkli oyuncuların her birinin kendi gizli gündemleri var gibi görünüyor.

Tür için yeni bir dönümde, The Council Episode 4 oyununun çekirdeği, benzersiz Sosyal Etkisi sistemini kullanarak karakter karşılaşmalarında manipülasyon ve manevra yapmaktan ibarettir. Karşılaşmalar sırasında, beceriler ve sınırlı kaynaklar üstünlük kazanmak ve istenen sonucu elde etmek için kullanılabilir. Oyuncular, her bir karakterin psikolojik kırılganlıkları ve dokunulmazlıkları hakkında bilgi sahibi olmaları ve önceden keşif ve inceleme sırasında yaptıkları hazırlıkları nedeniyle ödüllendirileceklerdir. Bir karşılaşma başarısız olursa ‘oyun bitti’ anlamına gelmez ve hiçbir işlem geri alınamaz. Sonuçlar kalıcıdır ve oyuncunun macerasının geri kalanına yardımcı olan ya da engelleyen kalıcı fiziksel şekil bozukluklarına ya da zihinsel özelliklere yol açabilir.

Richet’in çok sayıda yeteneği maceraya seçtiğiniz yaklaşımla uyumlu olacak şekilde geliştirilebilir. Diplomasi ile ilgili sorunları çözün, tarihsel ve bilimsel bilginizi genişletmek için okültizme dalın ya da dedektifle oynayın ve başkalarının algılamadığını görün. Becerileriniz, diğer konuklarla yaptığınız konuşmaların ötesine uzanan kullanımlara sahip olacak. Oyuncular, kullanacakları ve yatırım yapabilecekleri 15 farklı yetenekle, Konsey’in gizemlerini, yöntemlerine bağlı olarak çok çeşitli sonuçlarıyla nasıl gördüklerini ortaya çıkarmakta özgürdürler. Sonuçlar, Louis de Richet’in, etrafındakilerin hayatını sonsuza dek değiştirecek ve bildiğimiz şekliyle şekillendirecek.

 

Tür:   MACERA – RPG
Platform: PC
Boyut: 12.5 GB
Crack:  CODEX
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

The Council Episode 4 – CODEX TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

The Council Episode 4 – CODEX Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i3-2125 (3,3 GHz) / AMD FX-4100 (3,6 GHz)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafik: 1 GB, GeForce GTX 750 / Radeon R7 360
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

The Council Episode 4 – CODEX TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.