The Dark

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Dark TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Dark 2018 1080p Torrent

The Dark 2018 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

Galler’de kocası James (Sean Bean) ziyaret ederken, Adélle (Maria Bello), kızı Sarah (Sophie Stuckey) ile olan ilişkisini düzeltmeye çalışır. Bir uçurumun yanında, tabağın eksik olduğunu ve üzerinde “Annwyn” yazan bir garip anı görüyorlar. Yerel bir adam Dafydd (Maurice Roëves), geleneksel Galler mitolojisine göre Annwyn’in bir tür öbür dünya olduğunu açıklar.

Daha sonra, Sarah sahilde kaybolur ve Ebrill (“Nisan” için Galce) adlı benzer bir başka kız onun yerinde belirir. Ebrill, elli yıl önce kasabanın papazı olarak görev yapan yerel bir çobanın uzun ölü kızıdır. Hasta bir çocuk olan Ebrill öldüğünde, babası onu okyanusa vererek Annwyn’e gönderdi. Daha sonra, takipçilerinin kendilerini cennete götürdüklerini iddia ederek kendilerini okyanusa atmaya ikna ederken, özel olarak fedakarlıklarının Ebrill’i Annwyn’den kendisine vereceğini umuyordu. Ebrill geri döndü, ama onunla bir şeyler geri döndü. Babası, kötülüğünü odasına çekerek ve onu kilitleyerek onu dışarı çıkarmaya çalıştı. Dafydd, her iki ebeveyni de olsa, kendisini uçurumdan atmayan izleyicilerden biriydi. Ebrill’in babası onu içeri aldı ve Dafydd, çobanının Ebrill’e zarar verdiğine tanıklık edemediği zaman onu serbest bıraktı ve bu da içindeki kötülüğün babasını uçurumdan atmasına izin verdi.

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB

 

  • Süre: 1 Saat 35 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Fantastik – Drama – Korku

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 5.7

 

FILM TRAILER

The Dark Fragman

 

 

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

The Dark 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.