The Dark Knight

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Dark Knight 2008 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

The Dark Knight, Christopher Nolan tarafından ortaklaşa hazırlanan ve birlikte yazdığı bir 2008 süper kahraman filmi. DC Comics karakteri Batman’e dayanan film, Nolan’ın The Dark Knight Trilogy filminin ikinci bölümü ve Christian Bale, Michael Caine, Heath Ledger, Gary Oldman, Aaron Eckhart, Maggie Gyllenhaal gibi oyuncuların rol aldığı 2005’in Batman Begins’in devamıydı. ve Morgan Freeman. Filmde, Bruce Wayne / Batman (Bale), Polis Teğmen James Gordon (Oldman) ve Bölge Savcısı Harvey Dent (Eckhart) Gotham Şehrindeki organize suçu ortadan kaldırmak için bir ittifak oluşturuyorlar, ancak Joker olarak bilinen bir anarşist beyni tarafından tehdit ediliyorlar. Batman’in etkisini zayıflatmak ve şehri kaosa sürüklemek isteyen Ledger).

Nolan’ın film için ilham kaynağı, Joker’in 1940’daki ilk kitabı, 1988 yapımı The Killing Joke ve İki Yüz’ün köklerini yeniden canlandıran 1996 yapımı The Long Halloween’dir. “Kara Şövalye” takma adı ilk olarak Batman # 1 (1940) ‘da Batman’ a Bill Bill tarafından yazılan bir öyküde uygulandı. [4] [5] Kara Şövalye öncelikle Şikago’da ve Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık ve Hong Kong’daki diğer birçok yerde çekildi. Nolan, Joker’in filmdeki ilk görünümü dahil olmak üzere bazı dizileri filme almak için IMAX 70 mm film kameralarını kullandı. Warner Bros, başlangıçta Kara Şövalye için bir viral pazarlama kampanyası oluşturdu ve Joker olarak Ledger’in ekran görüntülerini vurgulayan tanıtım web siteleri ve fragmanlar geliştirdi. Ledger, 22 Ocak 2008’de, filmin tamamlanmasından bir kaç ay sonra ve filmin reçeteli ilaçların zehirli bir kombinasyonundan salınmasından altı ay önce ve basın ve film çeken halkın yoğun ilgisini çekerek öldü.

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.7 GB
  • Süre: 2 Saat 32 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Suç – Drama
  • Kalite: 1080p BLURAY
  • Yapım: 2008
  • IMDb: 9.0

 

 

 

 

The Dark Knight 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Easy Sweep Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Star Sword
Üye
Star Sword

Heisenberg adamsın adam 😅

Neophyte Believer
Üye
Neophyte Believer

elinize sağlık kanka 👌🏻

Easy Sweep
Üye
Easy Sweep

paylaşımlar seri olsun