The Dark Knight Rises

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Dark Knight Rises 2012 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

The Dark Knight Rises, kardeşi Jonathan Nolan’la senaryoyu ve David S. Goyer’le birlikte senaryoyu yazan Christopher Nolan’ın yönettiği 2012 Amerikan-İngiliz süper kahraman filmidir. [5] DC Comics karakteri Batman olan film, Nolan’ın The Dark Knight Trilogy filminin son filmi ve The Dark Knight’ın (2008) devamı. Christian Bale, Bruce Wayne / Batman’in başrolünü geri dönen müttefiklerle geri getiriyor: Alfred Pennyworth gibi Michael Caine, James Gordon gibi Gary Oldman ve Lucius Fox gibi Morgan Freeman. Film, Selina Kyle (Anne Hathaway) ve Bane (Tom Hardy) tanıtıyor. Kara Şövalye’nin olaylarından sekiz yıl sonra, acımasız devrimci Bane, daha büyük bir Bruce Wayne’i Batman rolünü sürdürmeye ve Gotham Şehri’ni nükleer yıkımdan kurtarmaya zorlar.

Christopher Nolan, diziye ikinci kez geri dönmek konusunda tereddütlüydi, ancak erkek kardeşi ve Goyer ile serileri tatmin edici bir not üzerine sonlandıracağını düşündükleri bir hikaye geliştirdikten sonra anlaştılar. Nolan, 1993 “Knightfall” hikayesinde, 1986 dizisi The Dark Knight Returns ve 1999 yapımı “No Man’s Land” filminde Bane’in çizgi romanından ilham aldı. Çekimler Mayıs-Kasım 2011 arasında Jodhpur, Londra, Nottingham, Glasgow, Los Angeles, New York, Newark ve Pittsburgh gibi yerlerde gerçekleştirildi. Nolan, resmin kalitesini optimize etmek için filmin ilk altı dakikası dahil olmak üzere, filmin büyük bir kısmı için IMAX 70 mm film kameralarını kullandı. Batplane ve Batcopter’in bir araç varyasyonu, “Bat”, bir yeraltı hapishane seti ve film için özel olarak yeni bir Batcave seti olarak adlandırıldı. Kara Şövalye’de olduğu gibi, viral pazarlama kampanyaları üretim sırasında erkenden başladı. Film çekimleri tamamlandığında, Warner Bros kampanyasını yeniden tasarladı: tanıtım web sitelerini geliştirmek, filmin ilk altı dakikasını yayınlamak, tiyatro fragmanlarını taramak ve filmin konusuyla ilgili bilgi göndermek.

 

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.5 GB
  • Süre: 2 Saat 44 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon Gerilim
  • Kalite: 1080p BLURAY
  • Yapım: 2012
  • IMDb: 8.4

 

 

 

 

The Dark Knight Rises 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Hobo Samurai Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Doz
Üye
Doz

admin sıkı çalışıyor

Pompeii Unicorn
Üye
Pompeii Unicorn

bence en güzel torrentlerden biri

Hobo Samurai
Üye
Hobo Samurai

😈