The Departed

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Departed TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Departed 1080p Torrent İndir

The Departed 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

The Departed, Martin Scorsese’nin yönettiği ve William Monahan tarafından yazılan bir Amerikan Amerikan dram filmi. 2002 Hong Kong filmi Infernal Affairs’in bir versiyonu. Filmde rol alan Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson ve Mark Wahlberg, Martin Sheen, Ray Winstone, Vera Farmiga, Anthony Anderson ve Alec Baldwin rollerini destekliyor.

Film Boston’da gerçekleşir. İrlandalı Mob patronu Francis “Frank” Costello (Jack Nicholson), Massachusetts Eyalet Polisi’nde bir köstebek olarak Colin Sullivan (Matt Damon); İki karakter gevşek bir şekilde ünlü gangster Whitey Bulger’a ve Bulger’la yetişen bozuk FBI ajanı John Connolly’e dayanıyor. Aynı anda polis, Costello’nun ekibine sızmak için gizli devlet adamı William “Billy” Costigan’ı (Leonardo DiCaprio) görevlendirdi. Her iki taraf da durumu fark ettiğinde, Sullivan ve Costigan her biri, diğerinin kimliğini keşfedilmeden önce keşfetmeye çalışır.

Film kritik ve ticari bir başarıydı ve 79. Akademi Ödülleri’nde En İyi Film, En İyi Yönetmen, En İyi Uyarlanmış Senaryo ve En İyi Film Düzenleme dalında dört Oscar da dahil olmak üzere birçok ödül kazandı. Wahlberg, En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında da aday gösterildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Departed Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.0 GB
  • Süre: 2 Saat 31 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Suç – Gerilim – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2006
  • IMDb: 8.5

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

The Departed 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.