The Disappearance of Madeleine McCann

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Disappearance of Madeleine McCann

1. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

12 Mayıs 2003 doğumlu Madeleine Beth McCann, 3 Mayıs 2007 akşamı Portekiz’in Algarve bölgesinde bir tatil köyü olan Praia da Luz’daki bir tatil evinde, en ağır kayıpların ne dendiğini ortaya çıkardı. modern tarihte kişi davası “. Onun nerede olduğu hala bilinmiyor.

Madeleine, ailesi Kate ve Gerry McCann ile birlikte İngiltere’den tatildeydi; iki yaşındaki ikiz kardeşleri; ve bir grup aile dostları ve çocukları. O ve ikizler 20: 30’da zemin kattaki dairede uyurken, McCanns ve arkadaşları 55 metre (180 ft) uzaklıktaki bir restoranda yemek yiyorlardı. Ebeveynler akşam boyunca çocukları kontrol ettiler, Madeleine’in annesi 22: 00’de kayıp olduğunu öğrenene kadar. Sonraki haftalarda, özellikle bir İngiliz DNA analizini yanlış yorumladıktan sonra, Portekiz polisi Madeleine’in dairede bir kazada öldüğünü ve ailesinin bunu örtbas ettiğini düşünmeye başladı. McCanns’a Eylül 2007’de, Portekiz genel avukatı delil yetersizliği nedeniyle Temmuz 2008’de davayı arşivlediğinde kaldırılan kaldırıldı (şüpheli) statüsü verildi.

Ebeveynler özel dedektifler kullanarak soruşturmaya 2011 yılında kendi bahçelerini açarak Grange Operasyon Operasyonunu açıncaya kadar devam etti. Üst düzey soruşturma memuru, ortadan kaybolmayı “bir yabancı tarafından cezai işlem”, muhtemelen planlı bir kaçırma veya hırsızlık olarak değerlendirdiğini açıkladı. ters gitti. 2013 yılında Scotland Yard, o gece sahile doğru bir çocuğu taşırken gördüğü erkeklerden biri de dahil olmak üzere, izlemek istedikleri erkeklerin e-fit görüntülerini yayınladı. Bundan kısa bir süre sonra Portekiz polisi soruşturmasını yeniden açtı. Grange Operasyonu 2015 yılında yeniden ölçeklendirildi, ancak geri kalan dedektifler Nisan 2017’de önemli olarak nitelendirilen az sayıda soruşturmaya devam etti.

 

  • Dosya Boyutu: ~ 12.0 GB

 

  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

  • Konu: Belgesel – Suç

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2019

 

  • IMDb: 6.9

 

 

 

 

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
  Takip  
Bildir