The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition

Full Torrent Oyun İndir

[ WalMart ]

 

 

oyun-konusu

 

Yılda 200’ün üzerinde Oyun ödülü kazanan, The Elder Scrolls V: Skyrim® Legendary Edition ile eksiksiz Skyrim koleksiyonunu tecrübe edin. Legendary Edition, orijinal eleştirmenlerce beğenilen oyunu, resmi eklentileri – Dawnguard ™, Hearthfire ™ ve Dragonborn ™ – içerir ve savaş kameraları, monte edilmiş dövüş, Hardcore oyuncular için Legendary zorluk modu ve Efsanevi beceriler gibi özellikler ekledi. Her dikmeyi ustalaştır ve becerilerinizi sonsuza kadar yükseltin.

Temel Özellikler

Başka Bir Dünyada Başka Bir Hayat Yaşayın
Hayal edebileceğiniz her tür karakteri oynayın ve istediğiniz her şeyi yapın; The Elder Scrolls’un seçim özgürlüğü, hikaye anlatımı ve macerası, her üç resmi eklentiden eklenen silah, zırh, büyü ve haykırışlarla dolu efsanevi bir deneyimle hayat buluyor.

Dawnguard

Vampir Lord Harkon iktidara döndü. Elder Scroll’ları kullanarak, düşüncesizliği yapmaya çalışır – güneşin kendisini sonlandırmak için. Dawnguard’ın antik düzenine katılıp onu durduracak mısın? Yoksa bir Vampir Lordu olacak mısın? Dawnguard’da, en iyi seçim sizin olacak.

Hearthfire

Arazi satın alın ve kendi evinizi toplayın – basit tek odalı bir kır evinden, bir topçu, simya laboratuvarı ve daha fazlasıyla tamamlanmış geniş bir bileşikten. Taş, kil ve kesilmiş kütükleri yapılara ve mobilyalara dönüştürmek için çizim masası ve marangozun çalışma tezgahı gibi yepyeni araçları kullanın. Çocukları evlat edinerek evinizi bir eve dönüştürün.

Dragonborn

Morrowind sahilinden, büyük bir Solstheim adasına yolculuk yapın. Düşmanlarınızın iradesini ve hatta ejderhaları tadacak kadar güçlü olursanız, bu yeni toprakların küllerinden ve buzul vadilerinden daha iyi bir hale gelirsiniz. Kaderiniz ve Solstheim’in kaderi, en ölümcül rakibinizle karşı karşıya kaldığınız sırada dengede kalıyor – ilk Dragonborn.

 

Tür:   RPG – Açık Dünya 
Platform: PC
Boyut: 13.05 GB
Crack:  WalMart
Tarih: Haziran 2013
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10 (64-bit Sürüm)
  • İşlemci: Intel i5-750 / AMD Phenom II X4-945
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: NVIDIA GTX 470 1GB / AMD HD 7870 2GB
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

The Elder Scrolls V: Skyrim Legendary Edition TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.