The Equalizer 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Equalizer 2 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Equalizer 2 1080p indir Torrent

The Equalizer 2 1080p indir Torrent

 

film-konusu

 

Equalizer 2 (bazen Equalizer II veya EQ2 olarak tanıtıldı), Antoine Fuqua’nın yönettiği bir 2018 Amerikan gerilim filmi. Aynı isimli televizyon dizisine dayanan The Equalizer adlı filmin devamı niteliğindedir. Film yıldızı Denzel Washington, Pedro Pascal, Ashton Sanders, Melissa Leo ve Bill Pullman. Amerika Birleşik Devletleri Deniz Kuvvetleri ve eski DIA ajanı Robert McCall’ı, bir arkadaşının öldürülmesinden sonra intikam yoluna çıkmasıyla takip ediyor. Film, Eğitim Günü (2001), The Equalizer (2014) ve The Magnificent Seven (2016) ‘nın ardından Washington ve Fuqua arasındaki dördüncü işbirliğidir.

Bir ekolayzer sekansının konuşmaları, ilk filmin serbest bırakılmasından yedi ay önce başladı. Proje resmi olarak Nisan 2015’te açıklandı. Çekimler Eylül 2017’de başladı ve Boston’da ve Massachusetts’in diğer bölgelerinde gerçekleştirildi. Aynı zamanda Washington’un filmlerinden birinde bir devam filmi olarak rol aldığı ilk kez.

Equalizer 2, Sony Pictures Releasing tarafından 20 Temmuz 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü. Film, dünya çapında 187,6 milyon dolar hasılat yaptı ve Washington’un gösterisini ve filmin aksiyon dizilerini öven eleştirmenlerle birlikte karışık eleştiriler aldı, ancak pacing’i ve alt sayıların sayısını eleştirdi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Equalizer 2 Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.4 GB
  • Süre: 2 Saat 1 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Suç – Gerilim
  • Kalite: 1080p HDCAM
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.0

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Equalizer 2 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.