The Expanse

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Expanse 1-4. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Expanse Sezon 1080p Torrent İndir

The Expanse Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

The Expanse, James Fergus A. Corey’nin The Expanse serilerine dayanan Mark Fergus ve Hawk Ostby tarafından geliştirilen bir Amerikan bilim kurgu televizyon dizisidir. Seri, insanlığın Güneş Sistemi’ni sömürgeleştirdiği ve Birleşmiş Milletler yöneticisi Chrisjen Avasarala’yı (Shohreh Aghdashloo), polis dedektifi Josephus Miller’ı (Thomas Jane), gemi subayı Jim Holden’ı (Steven Strait) ve ekibini çözdükleri bir gelecekte ortaya çıkıyor. sistemde barışı tehdit eden ve insanlığın hayatta kalmasını sağlayan bir komplo.

Dizi, görsellerini, karakter gelişimini ve politik anlatısını vurgulayan eleştirmenler tarafından iyi karşılandı. En İyi Bilim Kurgu Televizyon Dizisi için En İyi Dramatik Sunum ve üç Satürn Ödülü adaylığı için bir Hugo Ödülü aldı. Alcon Entertainment seriyi üretir ve finanse eder. Mayıs 2018’de seriyi iptal eden Syfy’ye üç sezon sattı; Amazon Video, bu ayın sonlarında dizinin dördüncü sezonunu aldı.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Expanse TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 30.0 GB Her sezon
  • Süre: 1-4. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Bilim Kurgu – Gizem
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2015 –
  • IMDb: 8.4

 

gorseller

 

full tek link indirme bağlantısı

The Expanse 1080p 1-3. Sezon TORRENT İNDİR
 

The Expanse 1080p 4. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.