The Favourite

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
The Favourite TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

The Favourite, Yorgos Lanthimos tarafından yönetilen ve Deborah Davis ve Tony McNamara tarafından yazılmış 2018 dönem komedi-drama filmidir. İrlanda, İngiltere ve ABD’deki üreticilerin ortak yapımıdır. 18. yüzyılın başlarında belirlenen hikaye, Kraliçe Anne’nin mahkeme favorileri olmak isteyen iki kuzen arasındaki ilişkiyi incelemektedir. Olivia Colman, Emma Stone, Rachel Weisz, Nicholas Hoult, Joe Alwyn, James Smith ve Mark Gatiss’i canlandırıyor. Çekimler Hertfordshire’daki Hatfield House’da ve Mart-Mayıs 2017 tarihleri ​​arasında Londra, Richmond’daki Hampton Court Palace’da gerçekleştirildi.

Filmin dünya prömiyeri 30 Ağustos 2018’deki 75. Venedik Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleşti ve iki ödül kazandı: Büyük Jüri Ödülü ve En İyi Kadın Oyuncu Volpi Kupası (Colman için). Amerika Birleşik Devletleri’nde 23 Kasım 2018’de Fox Searchlight Pictures tarafından yayımlandı. Film, senaryolarına, yönetmenliğine, sinematografisine, müziğine, kostüm tasarımına, yapım değerlerine ve önde gelen üç aktörün performansına övgüyle övgüler aldı.

Amerikan Film Enstitüsü, Favori’yi 2018’in en iyi 10 filminden biri olarak seçti ve diğer ödüller arasında, En İyi Kadın Film – Müzikal veya Komedi de dahil olmak üzere, En İyi Kadın Oyuncu – Sinema Filminde Komedi veya En İyi Kadın Oyuncu ödülünü içeren beş Altın Küre Ödülü adaylığı aldı Müzikal. En iyi kadın oyuncu ve en iyi topluluk performansı için 2 Eleştirmenlerin Seçimi Film Ödülleri’ni, en iyi resim, en iyi kadın oyuncu ve en iyi senaryoyu içeren 3 Dorian Ödülünü ve British Independent Film Awards’da bir rekor 10 adaylığı kazandı. Favori, En İyi Film, En İyi Kadın Oyuncu (Colman için), En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu için iki aday (Stone ve Weisz için) ve En İyi Yönetmen olmak üzere 72. İngiliz Akademi Film Ödülleri’nde aday gösterildi.

 

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.2 GB
  • Süre: 1 Saat 59 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Biyografi – Komedi – Drama – Tarihi
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.9

 

 

 

 

The Favourite 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


3 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
ScaryPumpkin
ScaryPumpkin
01/04/2020 01:47

bence iyi film

Lucifurious
Lucifurious
14/02/2020 00:00

Fazla bir şey beklemeyin standart bir film 😀

gadigadi
gadigadi
16/04/2019 16:11

süper hızlı

3
0
Aklınıza takılan bir şey mi var? Hemen yorum yapın...x