The Flash

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Flash 1-4. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Flash Sezon 1080p Torrent İndir

The Flash Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

The Flash, The CW’de yayınlanan Greg Berlanti, Andrew Kreisberg ve Geoff Johns tarafından geliştirilen bir Amerikan süper kahraman televizyon dizisidir. DC Comics karakterine dayanan Barry Allen / Flash, süper insan hızlarında hareket etme gücüne sahip bir kostümlü süper kahraman suç savaşçısıdır. Aynı kurgusal evrende mevcut olan Arrow’dan bir spin-off. Dizi, insanüstü yeteneklerini kazanmış diğerleri de dahil olmak üzere suçlularla savaşmak için kullandığı süper-insan hızını kazanan bir olay yeri araştırmacısı olan Grant Gustin tarafından canlandırılan Allen’ı izliyor.

Başlangıçta bir arka kapı pilotu olarak düşünülen Gustin pozitif resepsiyonu, Arrow’da Barry’nin daha geniş bir bütçeyi kullanmak ve Barry’nin dünyasını daha ayrıntılı bir şekilde ortaya çıkarmaya yardımcı olmak için tam bir pilot geliştirmeyi seçen yöneticilere yönelmesiyle iki görünüşte aldı. Flash’ın kostümünü tasarlayan Arrow için kostüm tasarımcısı Colleen Atwood getirildi. Yaratıcı ekip, Flash’ın çizgi romandaki benzerlerine benzemesini ve sadece zayıf bir taklit olmadığından emin olmak istedi. Seri öncelikle Vancouver, British Columbia, Kanada’da çekildi.

DIZI TRAILER

The Flash TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 3.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-4. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2014 –
  • IMDb: 7.9

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Flash 1080p 1-4. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.