The Gifted

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Gifted 1-2. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

The Gifted, Marvel Comics’in X-Men özelliklerine dayanan, Matt Nix tarafından Fox için yaratılan bir Amerikan televizyon dizisidir. X-Men film serisine, X-Men’in kaybolduğu alternatif bir zaman çizelgesine bağlı. Şov, 20. yüzyılda Fox Television tarafından Marvel Television ile birlikte Nix tarafından göstericidir.

Seri, Stephen Moyer ve Amy Acker’ı çocuklarının mutant yeteneklerini keşfettikten sonra aileleriyle birlikte koşturan sıradan ebeveynler olarak gösteriyor. Sean Teale, Natalie Alyn Lind, Percy Hynes White, Coby Bell, Jamie Chung, Blair Redford ve Emma Dumont da gösteriye katıldı. Skyler Samuels ve Grace Byers ikinci sezona katıldılar. Seri, bir önceki X-Men televizyon dizisinin 2016 yılında ağda ilerlemediği bir girişimden sonra Fox’ta bir deneme taahhüdü aldı; Hediyemiz Mayıs 2017’de seri olarak sipariş edildi.

Hediyenin ilk sezonu 2 Ekim 2017’den 15 Ocak 2018’e kadar yayınlandı ve 13 bölümden oluşuyordu. Bu eleştirmenlerden ve “sağlam” görüntülemelerden çoğunlukla olumlu yorumlar aldı. Ocak 2018’de, seri, 25 Eylül 2018’de yayınlanmaya başlayan 16 bölümlük ikinci sezon için yenilendi.

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 18.0 GB per Season
  • Süre: 1-2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Aksiyon – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017 –
  • IMDb: 7.6

 

 

 

 

The Gifted 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


2
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
2 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
2 Yorum yazarları
HamotinCapital F Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Hamotin
Üye
Hamotin

Buna bayılıyorum.

Capital F
Üye
Capital F

Bunları görmek çok hoş :-).