The Gifted

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Gifted 1-2. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Gifted Sezon 1080p Torrent İndir

The Gifted Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

The Gifted, Marvel Comics’in X-Men özelliklerine dayanan, Matt Nix tarafından Fox için yaratılan bir Amerikan televizyon dizisidir. X-Men film serisine, X-Men’in kaybolduğu alternatif bir zaman çizelgesine bağlı. Şov, 20. yüzyılda Fox Television tarafından Marvel Television ile birlikte Nix tarafından göstericidir.

Seri, Stephen Moyer ve Amy Acker’ı çocuklarının mutant yeteneklerini keşfettikten sonra aileleriyle birlikte koşturan sıradan ebeveynler olarak gösteriyor. Sean Teale, Natalie Alyn Lind, Percy Hynes White, Coby Bell, Jamie Chung, Blair Redford ve Emma Dumont da gösteriye katıldı. Skyler Samuels ve Grace Byers ikinci sezona katıldılar. Seri, bir önceki X-Men televizyon dizisinin 2016 yılında ağda ilerlemediği bir girişimden sonra Fox’ta bir deneme taahhüdü aldı; Hediyemiz Mayıs 2017’de seri olarak sipariş edildi.

Hediyenin ilk sezonu 2 Ekim 2017’den 15 Ocak 2018’e kadar yayınlandı ve 13 bölümden oluşuyordu. Bu eleştirmenlerden ve “sağlam” görüntülemelerden çoğunlukla olumlu yorumlar aldı. Ocak 2018’de, seri, 25 Eylül 2018’de yayınlanmaya başlayan 16 bölümlük ikinci sezon için yenilendi.

 

 

DIZI TRAILER

The Gifted TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 18.0 GB per Season
  • Süre: 1-2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Aksiyon – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017 –
  • IMDb: 7.6

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Gifted 1080p 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.