The Girl in the Spider’s Web

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Girl in the Spider’s Web

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Girl in the Spider's Web Torrent

The Girl in the Spider’s Web Torrent

 

 

 

film-konusu

 

The Girl in the Spider’s Web, Fede Álvarez’in yönettiği ve sırayla kitaptaki karakterlere dayanan, David Lagercrantz’in aynı ismin romanına dayanan, Álvarez, Steven Knight ve Jay Basu tarafından yazılmış bir 2018 film filmi. Stieg Larsson tarafından hazırlandı. Film, Amerikan yapımı Millennium film serisindeki ikinci bölüm olarak, David Fincher’ın Ejderha Dövmeli Kızıyla birlikte yeniden başlatılmış ve devam filmi olarak görev yapıyor. Lisoney Salander’in rolünü Rooney Mara’dan devralarak Claire Foy’i canlandırıyor ve hırpalanmış kadınlar için kurtarmaya ve intikam almaya çalışırken Salander’ı izliyor. Filmde Sverrir Gudnason, LaKeith Stanfield, Sylvia Hoeks ve Stephen Merchant da yer aldı.

The Girl in the Spider’s Web dünya prömiyeri 24 Ekim 2018’deki Roma Film Festivali’nde yapıldı ve 26 Ekim 2018’de İsveç’te Sony Pictures Releasing tarafından ve 9 Kasım 2018’de ABD’de yayınlandı. Dünya çapında 34 milyon doların üzerinde ve Foy’nin performansına övgüde bulunulmasına rağmen eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı.

 

 

FILM TRAILER

The Girl in the Spider’s Web Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.9 GB
  • Süre: 1 Saat 57 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Suç – Drama – Gerilim
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 6.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Girl in the Spider’s Web 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.