The Godfather: Part II – Baba 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Godfather: Part II – Baba 2 TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Godfather: Part II 1080p torrent indir

The Godfather: Part II 1080p torrent indir

 

 

 

film-konusu

 

 

The Godfather Part II, Al Pacino ve Robert De Niro’nun başrollerini oynadığı Mario Puzo ile ortak bir senaryodan Francis Ford Coppola tarafından hazırlanan ve yönetilen bir 1974 Amerikan suç filmidir. Kısmen Puzo’nun 1969 tarihli romanına dayanan Godfather, film hem The Godfather’a devam ediyor, hem de ön planda. Paralel dramalar sergiliyor: 1958’de Michael Corleone (Pacino), yeni Corleone suç ailesi ailesini koruyan 1958 öyküsü seçildi hayatı için bir girişim sonunda; prequel, Sicilyalı çocukluğundan New York’taki aile işletmesinin kuruluşuna kadar De Niro tarafından oynanan babası Vito Corleone’nin yolculuğunu kapsıyor.

Godfather Part II, eleştirmenlerin eleştirilerini ayırmaya başladı. Ancak itibarı hızla gelişti ve kısa sürede kritik yeniden değerlendirmenin konusu oldu. 11 Akademi Ödülüne aday gösterildi ve En İyi Film için kazanan ilk film oldu. Altı Oscar ödülü Coppola için En İyi Yönetmen, De Niro için En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ve Coppola ve Puzo için En İyi Uyarlanmış Senaryo’yu içeriyor. Pacino, En İyi Erkek Oyuncu dalında BAFTA Ödülü’nü kazandı ve En İyi Erkek Oyuncu dalında Akademi Ödülü’ne aday gösterildi.

Hem II. Baba hem de önceki baba, özellikle gangster türünde oldukça etkili filmler olmaya devam ediyor ve eski yeniden değerlendirildi. 1997’de Amerikan Film Enstitüsü, Amerikan film tarihindeki en büyük 32. film olarak gösterildi ve 10 yıl sonra bu pozisyonda kaldı. Bazıları bunu 1972 orjinalinden daha üstün buluyorlardı. 1993 yılında ABD Kongre Kütüphanesi Ulusal Film Kayıt Defteri’nde, “kültürel, tarihsel veya estetik açıdan önemli” kabul edilen bir eser olarak korunması için seçildi.

Bir başka bölüm olan Godfather Part III, 1990 yılında piyasaya sürüldü.

 

  • Dosya Boyutu: 2.7 GB

 

  • Süre: 3 Saat 22 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama – Suç

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 1974

 

  • IMDb: 9.0

 

FILM TRAILER

The Godfather: Part II – Baba 2 Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Godfather: Part II – Baba 2 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.