The Good Doctor

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Good Doctor 1. Sezon Torrent İndir

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Good Doctor 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

The Good Doctor 1. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

 

film-konusu

 

The Good Doctor, aynı ödüle layık görülen 2013 ödüllü Güney Kore dizisine dayanan Amerikan medikal tiyatro dizisidir. Oyuncu olan Daniel Dae Kim ilk önce seriyi fark etti ve yapım şirketinin haklarını satın aldı. Diziyi uyarlamaya başladı ve 2015’te sonunda ev ağı CBS’ye ulaştı. CBS bir pilot oluşturmaya karar verdi. Kim seri hakkında çok güçlü hissettiğinden, CBS’den hakları geri aldı. Sonunda Sony Pictures Television ve Kim bir anlaşma yaptı ve diziyi geliştirmek için Fox’un tiyatronun yaratıcısı olan David Shore’ı House’a taşıdı.

Şov, Sony Pictures Television ve ABC Studios tarafından yapım şirketleri Shore Z Productions, 3AD ve Entermedia ile birlikte üretildi. David Shore gösterici olarak hizmet veriyor ve Daniel Dae Kim şov için yönetici yapımcı.

Seri, Freddie Highmore’u San Jose St. Bonaventure Hastanesi’nde genç bir sadık otistik cerrahi sakini olan Shaun Murphy olarak niteledi. Gösteride Antonia Thomas, Nicholas Gonzalez, Beau Garrett, Hill Harper, Richard Schiff ve Tamlyn Tomita da rol aldı. Seri, daha önceki bir dizinin 2015 yılında CBS Televizyon Stüdyolarında ilerlememesi sonrasında ABC’de bir pilot taahhüt aldı; The Good Doctor, Mayıs 2017’de seri olarak sipariş edildi. 3 Ekim 2017’de ABC, 18 bölümün tam bir sezonu için seriyi aldı. Seri öncelikle Vancouver, British Columbia’da çekildi.

Seri 25 Eylül 2017’de piyasaya çıktı. The Good Doctor, eleştirmenlerin olumlu eleştirilerine, Highmore’un performansına ve güçlü televizyon derecelendirmelerine verilen övgülerle karıştı. Mart 2018’de ABC, 24 Eylül 2018’de prömiyere çıkacak olan ikinci sezon için seriyi yeniledi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Good Doctor 1. Sezon TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: 5.0 GB
  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama
  • Kalite: 720p
  • IMDb: 8.4

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Good Doctor 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.