The Happytime Murders

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Happytime Murders TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

film-konusu

 

The Happytime Murders, Brian Henson tarafından yönetilen ve Todd Berger tarafından yazılmış bir 2018 Amerikan kara komedi suçu filmi. Filmde Melissa McCarthy, Bill Barretta, Maya Rudolph, Joel McHale, Leslie David Baker ve Elizabeth Banks yer alıyor. Kuklaların ve insanların bir araya geldiği bir dünyada kurulan komplo, emekli sitcom yıldızlarının son cinayeti çetesini çözmesi gereken ortak bir polis teşkilatını takip ediyor.

Film ilk kez 2008 yılında Muppets’in yaratıcısı Jim Henson’un yapım stüdyosu Jim Henson Company tarafından açıklandı. Cameron Diaz, Katherine Heigl ve Jamie Foxx de dahil olmak üzere çeşitli aktörler, McCarthy’nin Mayıs 2017’de imzalanmasından önce yıldızlara yaklaştı. Film, eylül ayında Los Angeles’ta başladı ve 120’nin üzerinde kukla kullandı. Bu sürüm, yetişkin içeriği konusunda uzmanlaşmış The Jim Henson Company’nin pankartı olan Henson Alternative’in ilk filmine işaret ediyor.

The Happytime Murders 24 Ağustos 2018’de STXfilms tarafından serbest bırakıldı. Genel olarak eleştirmenlerden olumsuz eleştiriler aldı ve 40-47 milyon dolarlık bütçesinin toplamına karşı dünya genelinde 27,5 milyon dolarlık bir gişe bombası oldu. Film, En Kötü Film ve McCarthy için En Kötü Kadın Oyuncu da dahil olmak üzere 39. Altın Ahududu Ödülleri’nde altı aday gösterildi.

 

 

FILM TRAILER

The Happytime Murders Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.5 GB

 

  • Süre: 1 Saat 31 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Aksiyon – Komedi – Suç – Gizem – Gerilim

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 5.3

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Happytime Murders 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.