The Hateful Eight

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Hateful Eight TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Hateful Eight 1080p Torrent İndir

The Hateful Eight 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Nefret Sekizlisi (genellikle The Hateful Eight olarak pazarlanır), Quentin Tarantino tarafından yazılan ve yönetilen bir 2015 Amerikan Batı filmi. Samuel L. Jackson’ı, Kurt Russell’ı, Jennifer Jason Leigh’i, Walton Goggins’i, Demián Bichir’i, Tim Roth’u, Michael Madsen’i ve Bruce Dern’i, Amerikan İç Savaşı’ndan bir süre sonra bir mola noktasında bir kar fırtınasında bir kar fırtınasından sığınmak isteyen sekiz yabancı olarak tanımlıyor.

Tarantino, Kasım 2013’te The Hateful Eight açıkladı. Filmi, bağımsız bir film yapmaya karar vermeden önce bir önceki filmi olan Django Unchained’e (2012) bir roman ve devamı olarak kabul etti. Senaryo, Ocak 2014’te sızdırıldıktan sonra filmi iptal etti, Los Angeles’taki United Artists Theatre’da canlı bir okumaya yöneldi, sonra fikrini değiştirdiğini duyurdu. Çekimler, 8 Aralık 2014’te Telluride, Colorado yakınlarında başladı. Orijinal besteci olan İtalyan besteci Ennio Morricone’nun Tarantino filmi için ilk filmi, 34 yıllık ilk tam Batı puanı ve 2000 yılında Brian De Palma’nın Mars Misyonu’ndan bu yana yüksek profilli bir Hollywood yapımı için ilk albümü oldu.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Hateful Eight Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.5 GB
  • Süre: 3 Saat 7 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Suç – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 7.8

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Hateful Eight 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.