The Hong Kong Massacre

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Hong Kong Massacre

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

The-Hong-Kong-Massacre-CODEX-Torrent

The-Hong-Kong-Massacre-CODEX-Torrent

 

 

oyun-konusu

 

Hızlı ilerleyen, tepeden aşağı bir tetikçi ile Hong Kong sokaklarında yolunuzu açın.

Klasik aksiyon filmlerinden esinlenen Hong Kong Katliamı, acımasız, sinematik çatışmalarda ve canlı yeraltı mekanlarıyla dolu, sert bir intikam hikayesinin merkezine yerleştirir.

Eşinin cinayeti ve şiddetli ateş gücü, yavaş hareket ve dalış / atlatma mekaniğinin bir karışımını kullanarak ceza saflarında yollarını kesmek için eski bir polis dedektifinin rolünü üstlenin.

Pencerelere dalın ya da kapağın arkasından kaçın – her atış öldürücüdür, bu nedenle çevrenizden haberdar olun ve çevrenizden yararlanın.

Isı açıkken, zamanı yavaşlatabilir ve bir sonraki hareketi planlayabilirsiniz. Düşmanları öldürürken mermilerden kaçınmak hayatta kalmak için çok önemlidir – ama dikkat edin, yavaş hareket yeteneğiniz sınırlıdır: hızlı bir şekilde planlayın, ileriyi düşünün ve kötü adamları yakalanmadan düşürün.

Her seviyede, ilerledikçe yeni silahların kilidini açmanıza, karamsar, suçlu bir şehir içinde restoranlardan çatılara kadar mermiler alıp satmanıza olanak sağlayan çeşitli zorluklar var.

 

Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 3.2 GB
Crack:  CODEX
Tarih: OCAK 2019
Dil: İNGİLİZCE

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

The Hong Kong Massacre Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7
Bellek: 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB boş alan

 

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Hong Kong Massacre TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.