The Long Dark Steadfast Ranger

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Long Dark Steadfast Ranger

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

 

 

The Long Dark Steadfast Ranger PLAZA torrent indir

The Long Dark Steadfast Ranger PLAZA torrent indir

 

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Parlak ışıklar gece gökyüzünde parlar. Rüzgar, ahşap kabininizin ince duvarlarının dışına taşar. Bir kurt uzaklarda uluyor. Çantandaki yetersiz malzemelere bakıyorsun ve gücün gizemli bir şekilde tükenmesinden önceki günleri diledin. Daha ne kadar hayatta kalacaksın?

THE LONG DARK’a hoş geldiniz, yenilikçi keşif-hayatta kalma deneyimi Wired dergisi “bir türün zirvesini” olarak adlandırıyor.

The Long Dark, jeomanyetik bir felaketin ardından, donmuş bir vahşi doğayı keşfederken, yalnız oyuncuları kendileri için düşünmeye zorlayan düşünceli, keşif-hayatta kalma deneyimidir. Hiçbir zombi yok – yalnızca siz, soğuk ve Tabiat Ana’nın toplayabileceği tüm tehditler.

WINTERMUTE adlı The Long Dark için epizodik hikaye modu, Season One’ı oluşturan beş bölümden ikisini içeriyor. Her iki bölüme Redux Güncellemesi’nin bir parçası olarak Aralık 2018’de tam bir revizyon verildi: yeni görev yapısı, hikaye ritimleri, diyalog, animasyonlar vs.
BİRİNCİ BÖLÜM – “Nazik Olmayın”
Bush pilotu Will Mackenzie (oyuncu karakteri) ve Dr. Astrid Greenwood uçağı, Kuzey Kanada’daki vahşi doğada, gökyüzünde gizemli bir ışık parıltısının ardından derinlemesine düştükten sonra ayrıldı. Çaresizce Astrid’i ararken hayatta kalmak için çabalayan Mackenzie, bu sessiz kıyametin kapsamını anlamaya başladığı Milton kasabası ile karşılaşır.
İKİNCİ BÖLÜM – “Luminance Fugue”
Mackenzie’nin Astrid’i arayışı onu vahşi Kış vahşi doğasına daha da derinleştiriyor. Gizemli bir tuzak, Astrid’i bulmanın anahtarı olabilir, ancak güvenilir olabilir mi?

WINTERMUTE’nin ilk iki bölümü yaklaşık 15 saatlik oynanışı temsil ediyor. Üç ila Beşinci Bölümler oyun fiyatına dahildir ve piyasaya sürüldükleri için ücretsiz olarak açılacaklar.

Jennifer Hale, Mark Meer, David Hayter ve Elias Toufexis (Bölüm Üç) ‘ün performanslarını ve Cris Velasco müziğini içermektedir.

 

 

 

  • Tür:  Aksiyon – Simülasyon – Strateji – Korku

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 5.7 GB

 

  • Crack:  PLAZA

 

  • Tarih: MAYIS 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

TRAILER

The Long Dark Steadfast Ranger TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

The Long Dark Steadfast Ranger Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Çift Çekirdekli Intel i5 CPU @ 2GHz +
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Intel 4xxx Serisi, 512 MB VRAM veya daha iyisi
Depolama: 7 GB boş alan
Ses Kartı: Herhangi bir dahili çip çalışacaktır.

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Long Dark Steadfast Ranger – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.