The Lord of the Rings: The Return of the King

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Lord of the Rings: The Return of the King

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Lord of the Rings The Return of the King Torrent 1080p

The Lord of the Rings The Return of the King Torrent 1080p

 

 

 

film-konusu

 

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü ( Orijinal adıyla The Lord of the Rings: The Return of the King ), J. R. R. Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi’nin ikinci ve üçüncü sayılarına dayanarak Peter Jackson tarafından ortak olarak hazırlanmış, birlikte yazılmış ve yönetilen 2003 epik bir fantezi macera filmidir. The Hobbit filmi üçlemesinden (2012–14) önceki The Ring of the Lord (Üçlü Yüzük) üçlemesinin içinde, The Ring (Burs) ve İki Kulenin (2002) ardından üçüncü ve son bölüm.

17 Aralık 2003’te yayınlanan Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü, tüm zamanların en eleştirel ve ticari açıdan başarılı filmlerinden biri oldu ve şimdiye kadar yapılmış en büyük filmlerden biri olarak kabul edildi. Dünya çapında 1 milyar dolar (1.12 milyar dolar) olan ve New Line Cinema tarafından yayınlanan en yüksek hasılat film ve aynı zamanda Time Warner’ın genel olarak en büyük finansal başarısı olan ikinci filmdi. Film, 2003 yılının en yüksek hasılat filmiydi ve tiyatro çalışması sonunda, tarihteki en yüksek ikinci hasılat filmi oldu. Ağustos 2018 itibariyle, tüm zamanların en yüksek hasılatı olan 21. filmi.

76. Akademi Ödüllerinde, aday gösterildiği 11 Akademi Ödülünü kazandı, bu nedenle Oscar’lardaki en yüksek temiz tarama rekorunu aldı. Kazananlar arasında, bir fantezi filminin ilk defa yaptığı Best Picture ödülü; Ayrıca, En İyi Film ve En İyi Yönetmen dalında Oscar kazanan (The Godfather Part II’yi takiben) ikinci devam filmi oldu. Film, Ben-Hur (1959) ve Titanic (1997) ile tek bir film tarafından kazanılan birçok Akademi Ödülünün rekorunu elinde tutuyor.

 

 

FILM TRAILER

The Lord of the Rings: The Return of the King Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.7 GB
  • Süre: 3 Saat 21 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Macera – Drama – Aksiyon
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2003
  • IMDb: 8.9

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

The Lord of the Rings: The Two Towers 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.