The Lord of the Rings: The Two Towers

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Lord of the Rings: The Two Towers

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Lord of the Rings The Two Towers Torrent 1080p

The Lord of the Rings The Two Towers Torrent 1080p

 

 

 

film-konusu

 

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule (Eng. olarak The Lord of the Rings: The Two Towers ), Peter Jackson’ın yönettiği ve J. R. R. Tolkien’in Yüzüklerin Efendisi’nin ikinci cildine dayanan 2002 epik bir fantezi macera filmi. Yüzüklerin Efendisi film serisindeki ikinci bölümdür, bundan önce Yüzük Kardeşliği (2001) tarafından takip edilir ve Kralın Dönüşü ile sonuçlanır (2003).

Yüzük Kardeşliği’nin komplolarına devam eden film, üç katilin arasını kesiyor. Frodo ve Sam, yüzüğü eski sahibi Gollum’un katıldığı ve One Ring’i yok etmek için Mordor’a doğru yolculuklarına devam ediyor. Aragorn, Legolas ve Gimli, Rohan’ın savaşını yitirmiş ulusuna geldi ve Helm’in Derin Savaşında savaşmadan önce yeniden dirilen Gandalf’la tekrar bir araya geldi. Merry ve Pippin kaçış yakalama, Ent Treebeard the tanışmak ve Isengard’a bir saldırı planlamak için yardımcı olur.

Film, çok büyük beğeni toplayan çok büyük bir gişe başarısı olarak dünya çapında 926 milyon doların üzerinde para kazandı ve şu anda tüm zamanların en yüksek hasılatı olan 50. filmi; ve ayrıca 2002’nin en yüksek hasılat filmi (enflasyona göre düzeltilmiş, Kuzey Amerika’daki en başarılı 62. film). Film çok sayıda ödül kazandı ve En İyi Film de dahil olmak üzere altı Akademi Ödülüne aday gösterildi ve En İyi Görsel Efektler ve En İyi Ses Düzenleme ödülünü aldı.

 

 

FILM TRAILER

The Lord of the Rings: The Two Towers Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.0 GB
  • Süre: 2 Saat 59 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Macera – Drama – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2002
  • IMDb: 9.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Lord of the Rings: The Two Towers 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.