The Marvelous Mrs. Maisel 1. Sezon

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Marvelous Mrs. Maisel

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Marvelous Mrs. Maisel

The Marvelous Mrs. Maisel

film-konusu

 

The Marvelous Mrs. Maisel, Amy Sherman-Palladino’nun yarattığı ve Rachel Brosnahan’ın başrol oynadığı bir Amerikan komedi-tiyatro dizisidir. Sherman-Palladino ve eşi Daniel Palladino, yönetici yapımcı olarak görev yapıyor. Bu seri, 1958’de New York City’de bir stand-up komedisi için bir şöhrete sahip olduğunu keşfeden bir ev kadını izliyor. Dizinin pilotu, 17 Mart 2017’de Amazon Studios’un ilkbahar pilot sezonunun bir parçası olarak kritik bir beğeni topladı ve 10 Nisan 2017’de iki sezonluk bir sıralama için Amazon tarafından seçildi.

İlk sezon, genel olarak olumlu eleştiriler için 29 Kasım 2017’de yayınlandı. Dizide iki Altın Küre Ödülü (En İyi Televizyon Dizisi – Müzikal veya Komedi ve En İyi Kadın Oyuncu – Müzikal veya Komedi Brosnahan) kazandı ve Critics ‘Choice Television Awards’da iki aday ile üç aday kazandı (En İyi Komedi Dizisi ve En İyi Kadın Oyuncu Ödülü kazandı. Brosnahan için Komedi Serisi, Alex Borstein ise bir Komedi Dizisi’nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında aday gösterildi). Seri, ikinci sezonun yayınlanmasından önce 20 Mayıs 2018’de üçüncü sezon için yenilenmiştir.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Marvelous Mrs. Maisel TRAILER

  • Dosya Boyutu: 8.6 GB
  • Süre: 1. Sezon
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama, Komedi
  • Kalite: 720p

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

The Marvelous Mrs. Maisel 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI İNDİR
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.