The Meg – Derinlerdeki Dehşet

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Meg – Derinlerdeki Dehşet TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Meg – Derinlerdeki Dehşet 1080p Torrent İndir Türkçe Alt Yazılı

The Meg – Derinlerdeki Dehşet 1080p Torrent İndir Türkçe Alt Yazılı

 

film-konusu

 

The Meg – Derinlerdeki Dehşet, Jon Turteltaub’un yönetmenliğini Steve Georges, Jon Hoeber ve Erich Hoeber tarafından yönetilen, 1981 tarihli bir bilim kurgu aksiyon filmi. Filmde Jason Statham, Li Bingbing, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao ve Cliff Curtis yer alıyor ve yerden bir kurtarma görevinde iken 75 metrelik bir megalodon köpekbalığıyla karşılaşan bir grup bilim insanı izliyor.

Walt Disney Stüdyoları film haklarını 1990’larda kitapta satın aldı, ancak birkaç yıl sonra cehennemde büyüdüğü için Warner Bros’a hak kazandı. Film sonunda 2015’te yeşildi. Turteltaub ve çok sayıda oyuncu Eylül 2016’ya katıldı. ve önümüzdeki ay Yeni Zelanda’da çekimler başladı ve Ocak 2017’de Çin’de Sanya’da sona erdi.

Çin-Amerikan ortak yapımı olan The Meg – Derinlerdeki Dehşet, her iki ülkede 10 Ağustos 2018’de RealD 3D’de piyasaya sürüldü. Dünya çapında 505 milyon doların üzerinde hasılat yaptı ve eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, bazıları bunu eğlenceli bir 3B-film olarak nitelendirdi ve diğerleri de “yeterince iyi ne de yeterince kötü” olarak nitelendirdi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Meg – Derinlerdeki Dehşet Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 3.6 GB
  • Süre: 1 Saat 53 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Korku – Bilim Kurgu
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 6.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Meg – Derinlerdeki Dehşet 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.