The Miracle Season

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Miracle Season TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Miracle Season 1080p Torrent İndir

The Miracle Season 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Caroline “Line” Found, Iowa City West Lisesi Voleybol Takımı’nda yıldız voleybol oyuncusu ve topluluk üyeleri tarafından çok sevilen. Kaptan olarak Hat ile Troya’lar yenilmezler ve herkesin uzun süredir rakibi City High’e karşı bir önceki yıldan sonra Batı şampiyonluğunu tekrar kazanma umutları vardır. Evindeki bir parti sırasında, Line annenin Ellyn’i ziyaret edip gizlice hastaneye kaldırılmaya karar verir ve kanser tedavisi görür. O gece, Hattın kendisi bir moped kazasında öldü ve tüm toplumu yas bıraktı.

Okulun ve topluluğun hala Line’un ölümünden şoka maruz kalmasına rağmen, Truva atlarının koçu Kathy Bresnahan voleybol pratiği yapmaya devam ediyor. Line’ın en iyi arkadaşı olan Kelley’ye direk yaklaşıyor, çünkü Line, onların devam etmesini istediği için geri dönmesini teşvik ediyordu. Kelley reddeder, ama Bresnahan, Kelley kabul edene kadar devam eder. Troya’ların cezadan dolayı en son maçlarını kaybettikleri ortaya çıktıktan sonra, Kelley tüm okulu Hattın hatırına devam etmesi için teşvik ediyor.

West High, pratikte mücadele ediyor ve ilk maçlarını kötü bir şekilde kaybediyor, hala Line’ın ölümüne engel oluyor. Bresnahan, takım arkadaşının bir tanesine hizmet edene kadar takımını yorucu tatbikatlarla yönetmeye başlar. Kelley başarılı olduğunda, Bresnahan ona takımın yeni kaptanı adını veriyor. Haftalar geçtikçe, takım galibiyet kazanmaya başlar ve Devlet şampiyonluğunu Line için kazanmak için motive olur. Bresnahan, devlet şampiyonluğuna katılabilmek için kalan tüm maçlarını kazanmak için ihtiyaç duyduğu takımı bilgilendirir. Trojanlar önümüzdeki on dört oyunu kazanarak, şampiyonluğu kazanma şansı veriyorlar.

Eyalet turnuvası başlamadan önce, Kelley, Line gibi oynayamayacağı ya da onun gibi oynayamayacağı, hatta “Live Like Line” ı teşvik eden Line’ın babası Ernie’den bir hediye bulur. Devlet turnuvasında, Truva atları çeyrek final oyununu kolaylıkla kazanıyorlar, ancak yarı final oyunlarını kazanmak için mücadele ediyorlar. Şampiyonaya geçiyorlar ve kazanmak için büyük ölçüde tercih edilen City High’a karşı çıkmak zorundalar. City maçı erken kurarken, West skoru birleştirir ve beşinci ve final oyununu zorlar. Troyalılar tekrar eyalet şampiyonluğunu kazanmak ve kazanmak için devam ediyor. Kalabalık tezahürat yapan Sweet Caroline, Line onuruna katılıyor ve Kelley Line’ın resmini yüksek ve gururluyor.

 

FILM TRAILER

The Miracle Season Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 41 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Spor – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 6.4

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Miracle Season 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.