The Mule

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Mule TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

The Mule 1080p Torrent

The Mule 1080p Torrent

 

 

 

film-konusu

 

 

The Mule, Clint Eastwood’un yönettiği ve başrolünü üstlendiği 2018 Amerikan bir suç drama filmi. Nick Schenk’in senaryosu New York Times dergisinin “Sinaloa Cartel’in 90 Yaşındaki Uyuşturucu Katırı” adlı makalesinde, II. Dünya Savaşı gazisi olan Leo Sharp’ın öyküsünü anlatan Sam Dolnick’in makalesine dayanıyor. 80’lerde Sinaloa Karteli.

Eastwood ile birlikte film yıldızları Bradley Cooper, Laurence Fishburne, Michael Peña, Dianne Wiest ve Andy García. Eastwood’un 2012’deki Curve with Trove ile Trouble adlı ilk oyunculuk projesi ve 2008’de Gran Torino’dan bu yana yönettiği bir filmdeki ilk başrolü. Çekimler, Haziran 2018’de New Mexico’daki Las Cruces’deki diğer film merkezleriyle Georgia ve Atlanta’daki Augusta’da başladı.

The Mule 14 Aralık 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde Warner Bros. Pictures tarafından serbest bırakıldı. 166 milyon dolar hasılat elde etti ve eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı; buna “dokunaklı ve çekici” dedi ve Eastwood’un performansına övgüde bulundu, ancak aynı zamanda gerçek dramatik hırsızlığın bulunmadığını da belirtti.

 

  • Dosya Boyutu: 1.9 GB

 

  • Süre: 1 Saat 56 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama – Suç – Gerilim

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.1

 

FILM TRAILER

The Mule Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

The Mule 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.