The Nutcracker and the Four Realms

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Nutcracker and the Four Realms

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

film-konusu

 

The Nutcracker and the Four Realms Lasse Hallström ve Joe Johnston tarafından yönetilen ve Ashleigh Powell tarafından yazılmış bir 2018 Amerikan fantastik macera filmi. E. T. A. Hoffmann’ın “Fındıkkıran ve Fare Kralı” adlı kısa öyküsünün ve Marius Petipa’nın Fındıkkıran’ı, ölen annesinden kilitli bir yumurta hediye eden ve anahtarı almak için büyülü bir ülkede ortaya çıkan bir anlatımı. Filmde Keira Knightley, Mackenzie Foy, Eugenio Derbez, Matthew Macfadyen, Richard E. Grant, Misty Copeland, Helen Mirren ve Morgan Freeman ile birlikte.

Film Mart 2016’da Powell’ın senaryosunu yönettiği Hallström ile birlikte duyuruldu. O yaz imzalanan alçıların çoğu, Ocak 2017’ye kadar sürecek olan Pinewood Studios’ta Ekim ayında başladı. Aralık 2017’de Joe Johnston’ın Tom’u almasıyla kabul ettiği Joe Johnston’ın Tom McCarthy tarafından yazılan bir ay yeniden düzenlemeyi yöneteceği açıklandı. yönlendirilen kredi.

The Nutcracker and the Four Realms 29 Ekim 2018’de Los Angeles’ta prömiyer yaptı ve 2 Kasım 2018’de ABD’de Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından RealD 3D ve Dolby Cinema’da piyasaya sürüldü. Film, 120 milyon dolarlık bir üretim bütçesine karşı, dünya genelinde 173 milyon dolar hasılat elde etti ve bu bir gişe bombası oldu. Eleştirmenlerden genellikle olumsuz yorumlar aldı; Filmi “ruhsuz” ve “tutarsız” olarak gördüler, görsel efektler övgü alsa da, yavaş tempo ve dans sayılarının eksikliğini eleştirdiler.

 

 

FILM TRAILER

The Nutcracker and the Four Realms Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 39 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Macera – Aile – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 5.6

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Nutcracker and the Four Realms 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.