The Occupation v1 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Occupation v1 2

Full Torrent Oyun İndir

[ RELOADED ]

 

 

 

 

 

Rolünüz, sınırlı alanlara gizlice girerek ve insanları bire bir görüşmelerle eylemleri hakkında sorgulayarak bir gazeteci olarak kanıtları ortaya çıkarmak. Bütün bunlar, insanların eylemlerinize tepki göstereceği ve zamanın en büyük düşmanın nerede olduğu, ayrıntılı ve sistemlere dayalı bir dünyada gerçekleşir.

White Paper Games’de, lineer olmayan alanlarda ve çoklu yaklaşımlarla çözülebilecek hedeflerde yaşadığı hissine kapılan dünyaya odaklanıyoruz. Önemli sosyal meseleleri ele alan ve bu standardı kendi çalışmalarımıza koymayı amaçlayan güçlü bir anlatım tahrikli oyunları severiz.

Herkesin daha derin bir anlatı deneyimi için oynamadığını anlıyoruz ve izinsiz girme, güvenli konumlara girme ve 4 basamaklı kodları kırma fikri olanlar için, İşgal dünyasında yararlanmak için birçok kural ihlal etme fırsatımız var.

Bir özellik listesi oluşturmak yerine, 9 kişilik ekibimizin son 4 yılda geliştirdiği harika çalışmaları vurgulamak istedik.

Zaman hepimiz için değerli bir kaynaktır. Oyunda her dakika bir gerçek dünya dakika ve Meslek sabit bir süre boyunca oynanır, bu nedenle eylemlerinizin sayıldığından emin olun. Saatiniz gecikmeli kasalar gibi önemli hedefleri takip etmenize yardımcı olacak alarmları ve zamanlayıcıları ayarlamak için kullanılabilir, böylece güvenlik sizi olmamanız gereken bir yerde ararken takılmak zorunda kalmazsınız.

Nerede yaşarsanız yaşayın, biraz daha iyi idare edilebilecek bir ülkede bulunuyorsunuz, güven biraz zayıf hissediyor olabilir. Kararlarının sizi nasıl etkilediği umrunda olmayabilir ve bunun yerine rahatsız edici korkutuculuktan yoksun bırakarak günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Veya, gerçek bir değişim yaratmaya çalışırken aktif olarak yer alabilirsiniz. Çoğu ülkede insanların bu konuda bir seçeneğinin olmasını seviyoruz ve Meslek’in oyun tasarımına bu şekilde yaklaşmak istedik. Dünya keşfetmeniz için açık ve ilgi çekici bulduğunuz ve dünyada takip etmek istediğiniz konular size kalmış.

 

  • Tür:  MACERA

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 6.3 GB

 

  • Crack:  RELOADED

 

  • Tarih: MART 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: 2.2+ Ghz Çift Çekirdekli
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: NVIDIA Geforce GTX 560 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 7 GB boş alan

 

 

 

 

 

 

 

The Occupation v1 2 TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


7
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
3 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
3 Yorum yazarları
busraMad JackToolmaker Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
FUAT
Üye
FUAT

😀 😀 😀

NarkoZ
Üye
NarkoZ

The Occupation v1 2 hızlı iniyor

Cooger
Üye
Cooger

teşekkürler 😉

valid
Üye
valid

her gün yeni Oyun ekliyorsun admin

busra
Üye
busra

türkiyenin en iyi torrent film indirme sitesi

Mad Jack
Üye
Mad Jack

torrentleriniz çalışıyor

Toolmaker
Üye
Toolmaker

süper indirin kesinlikle