The Prestige – Prestij

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Prestige – Prestij TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Prestige - Prestij 1080p Torrent İndir

The Prestige – Prestij 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Prestige, Christopher Nolan’ın, kardeşi Jonathan’ın aynı adı taşıyan Christopher Priest’in 1995 romanından uyarladığı bir senaryodan yönetilen 2006 tarihli bir psikolojik gerilim filmi. Hikayesi 19. yüzyılın sonlarında Londra’daki rakip sahra sihirbazları Robert Angier ve Alfred Borden’ı takip ediyor. En iyi sahne yanılsamasını yaratmakla taktik edildiklerinde, trajik sonuçlar ve tanınmış bir büküm sona erdirme ile rekabetçi tek işçilikle uğraşırlar.

Filmde Robert Angier olarak Hugh Jackman, Alfred Borden olarak Christian Bale ve Nikola Tesla olarak David Bowie rol aldı. Ayrıca Scarlett Johansson, Michael Caine, Piper Perabo, Andy Serkis ve Rebecca Hall da rol alıyor. Film, Nolan’ı Batman Begins’ten aktörler Bale ve Caine ile yeniden canlandırıyor ve film sanatçısı Wally Pfister, yapım tasarımcısı Nathan Crowley ve editör Lee Smith ile yeniden bir araya geliyor.

Film, 20 Ekim 2006’da olumlu yorumlar ve güçlü gişe sonuçları alan, En İyi Görüntü Yönetmeni ve En İyi Sanat Yönetmenliği dalında Akademi Ödülü’ne layık görüldü. İllüzyonist ve Kepçe ile birlikte Prestij, 2006 yılında sahne sihirbazlarının dünyasını keşfetmek için yayınlanan üç filmden biriydi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Prestige – Prestij Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB
  • Süre: 2 Saat 10 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim Kurgu – Gerilim
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2006
  • IMDb: 8.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Prestige – Prestij 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.