The Punisher

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Punisher 1-2. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Punisher Sezon 1080p

The Punisher Sezon 1080p

 

 

film-konusu

 

Marvel’in The Punisher’ı veya sadece The Punisher’ı, aynı addaki Marvel Comics karakterine dayanan, Steve Lightfoot tarafından Netflix için yaratılmış bir Amerikan web televizyon dizisidir. Film sinemasındaki filmler ve diğer televizyon dizileriyle sürekliliği paylaşan Marvel Sineması Evreninde (MCU) kuruludur ve Marvel’in Daredevil’inin bir parçası. Dizi, Marvel Televizyonu tarafından ABC Studios ve Bohemian Risk Productions ile birlikte, Lightfoot şov dünyası olarak üretildi.

Dizi, suçlularla mücadele için “Punisher” uyarıcısı olarak öldürücü yöntemler kullanan Frank Kalesi’nin etrafında dönüyor ve Jon Bernthal, Daredevil’den gelen rolü tekrar ediyor. Ben Barnes, Amber Rose Revah, Jason R. Moore ve Deborah Ann Woll da rol aldı. İlk sezon Ebon Moss-Bachrach, Daniel Webber, Paul Schulze, Michael Nathanson ve Jaime Ray Newman, Josh Stewart, Floriana Lima, Giorgia Whigham, Corbin Bernsen ve Annette O’Toole ile ikinci sezon için katıldılar. . Punisher merkezli bir televizyon dizisi 2011’de Fox’ta pilot bir taahhüt aldı, ancak bu proje düştü. Haziran 2015’te Bernthal, Daredevil’in ikinci sezonunda görünecek karakter olarak rol aldı. Punisher başlıklı bir versiyondaki gelişme Daredevil’in ikinci sezonunun yayınlanmasından önceki Ocak 2016’da başladı. Nisan 2016’da Marvel ve Netflix seriyi sipariş etti, Bernthal’ın katılımını doğruladı ve Lightfoot’u yapımcı ve şovmen olarak ilan etti. Dizi için çekimler New York’ta gerçekleşti.

İlk sezonun tüm bölümleri 17 Kasım 2017’de yayınlandı. Bir ay sonra seri, 18 Ocak 2019’da piyasaya sürülmesi beklenen ikinci sezon için yenilendi.

 

 

DIZI TRAILER

The Punisher TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 7.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Suç
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2017 –
  • IMDb: 8.6

 

 • gorseller

 


 • İNDİRME LİNKLERİ

   

  The Punisher 1-2. Sezon TORRENT İNDİR
   


  TR ALT YAZI DOSYASI
REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.