The Slater – HOODLUM

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Slater

Full Torrent Oyun İndir

[ HOODLUM ]

 

The Slater Torrent İndir

The Slater Torrent İndir

 

 

oyun-konusu

 

Düşük ücretli uyuşturucu satıcılarını, kötü şöhretli suç patronlarını ve babanın öldürülmesi için intikam peşinde koşarken duran herkesi öldürmeye hazır ol.

Slater, yeni bir tasarımcı uyuşturucu D-Pain’i araştırırken babası öldürülen eski bir polis memuru Mark Slater’in ayakkabılarına atılmış, hikayeye dayalı birinci şahıs stealth-action-puzzle oyunu. Artık cinayeti olan herkesi ve yeni tasarımcı ilacıyla ilgili bir şeyleri olan herkesi yok etme şansın var. Hedeflerinizi tek tek öldürmeye hazır olun.

Düşmanlarınıza üstünlük sağlamak ve onları dışarı çıkarmak için gizli temelli taktikler kullanın. Düşmanlarınızı puzzle parçaları olarak düşünün. Muhafızları nasıl geçersiniz? Kimi öldürüyorsun ve nasıl? Hareketinizi yapmadan önce dikkatlice düşünün ya da ölmüş olan sizsiniz. Slater Laina Interactive’in arkasındaki tek kişi olan Alessandro Laina tarafından size getirildi.

 

Tür:   AKSİYON
Platform: PC
Boyut: 3.0 GB
Crack:  HOODLUM
Tarih: Eylül 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

The Slater TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

The Slater Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik: GeForce 750 Ti
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 11 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Slater – HOODLUM TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.