The Square Kare 1080P Türkçe Dublaj

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Square Kare

1080p HD İndir

TÜRKÇE DUBLAJ

The Square Kare Torrent 1

 

film-konusu

 

The Square, Ruben Östlund tarafından koordine edilen ve Claes Bang, Elisabeth Moss, Dominic West ve Terry Noter’den oluşan 2017 esprili bir dramatizasyon filmi. Film, cep telefonunun hırsızlığı ve köşe yazarı (Moss) ile ilgili olmak üzere farklı bireysel sorunlarla savaşan bir kaleci (Bang) anlatıyor. Bu olayların ortasında, bir zanaatkârlık kurumu için şüpheli bir sınırlı zaman videosu, gözetimi olmaksızın dağıtılır, mesleğini zayıflatır ve artikülasyon ve siyasi haklar hakkında bir tartışma başlatır.

Almanya, Fransa ve Danimarka’dan kojenerasyon desteğiyle İsveç yapımı bir film olan film, Gothenburg, Stockholm ve Berlin’de çekildi. Hikaye Östlund ve yapımcı Kalle Boman’ın yapmış olduğu bir kuruluş tarafından motive edildi. Östlund ek olarak, Oleg Kulik ve bir noterde Noter de dahil olmak üzere meşhur bir olay tarafından itilip, Noter’in şempanzeyi kopyalaması konusundaki deneyiminden yararlandı.

Film, olumlu anketler aldığı ve Palme d’Or’u kazandığı 2017 Cannes Film Festivali’ne gitti. Bu nedenle 2017 Toronto Uluslararası Film Festivali için seçilmiştir. En İyi Film de dahil olmak üzere altı Avrupa Film Ödülü kazanmaya devam etti; En İyi Yönetmen de dahil olmak üzere iki Guldbagge Ödülü; ve farklı saygılar. 90. Akademi Ödülleri’nde En İyi Yabancı Film Akademisi Ödülü’ne layık görüldü.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Square Kare TRAILER

  • Dosya Boyutu: 3.1 GB
  • Süre: 2 SAAT 22 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE DUBLAJ
  • Konu: Suç Dram
  • Kalite: 1080p

 

gorseller

 


full tek link indirme bağlantısı
 

The Square TR DUBLAJ TORRENT İNDİR
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.