The Walking Dead

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Walking Dead 1-9. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The Walking Dead Sezon Torrent İndir

The Walking Dead Sezon Torrent İndir

 

film-konusu

 

The Walking Dead, Robert Daraman, Tony Moore ve Charlie Adlard’ın çizgi roman serilerine dayanan Frank Darabont’un AMC için geliştirdiği bir Amerikan kıyamet sonrası korku televizyon dizisidir. Andrew Lincoln şovun baş karakterini oynar. Şerif yardımcısı Rick Grimes, zombilerin tükettiği, genellikle “yürüyüşçüler” olarak adlandırılan bir dünyayı keşfeden bir komadan uyanır. Grimes ailesi ile yeniden bir araya gelir ve diğer kurtulanlarla birlikte oluşturduğu bir grubun lideri olur. Birlikte, yürüyüşçülerin ve yürüyüşçülerin kendilerinden daha tehlikeli olan sağcı gruplarla dolu bir kıyamet sonrası dünyaya ayak uydurma ve uyum sağlama mücadelesi veriyorlar. Dizinin çoğu Atlanta, Georgia ve daha sonra İskenderiye, Virginia’da ve çevresinde gerçekleşir.

Seri, Amerika Birleşik Devletleri’nde 31 Ekim 2010’da, yalnızca AMC televizyon kanalında ve uluslararası olarak Fox International Channels’da gösterildi. AMC serisi, bir seri için beklenmedik bir şekilde yüksek bir performans sergileyen çok beğenilen Nielsen derecelendirmelerinin sonucu olarak her yıl seriyi yeniledi. Üçüncü sezonu ile başlayan The Walking Dead, herhangi bir kablo veya televizyon dizisinin en çok 18 ila 49 yaşındaki izleyicilerini çekti. Seri, 7 Ekim 2018’de çıkacak dokuzuncu sezon için yenilenmiştir. AMC spin-off serisi, Walking Dead, 23 Ağustos 2015’te başlamıştır.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Walking Dead sezon TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 8.0 GB per Sezon
  • Süre: 1-9.Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Bilim Kurgu – Korku
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2010 –
  • IMDb: 8.4

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Walking Dead sezon 1080p 1-9. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.