The Whiskey Bandit – A Viszkis

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:The Whiskey Bandit – A Viszkis

TORRENT İNDİR

480p İndir

TÜRKÇE ALT YAZI

 

The Whiskey Bandit - A Viszkis Torrentle İndir Turkce

The Whiskey Bandit – A Viszkis Torrentle İndir Turkce

 

film-konusu

 

Sert bir yıldız döndü. Başkalarının cesaret edemeyeceği bir şey yaptı. Her zaman polislerden bir adım önde ve bir banka soymadan önce daima bir viski yuvarladı. Kırık bir evde büyümek Attila (Bence Szalay)’yı sorunlu bir genç yaptı, hatta gençlik hapishanesinde yattı. Oldukça tuhaf bir olay dönüşümü ile Transilvanya’dan Macaristan’a kaçtı. Fakat yeni hayatı eskisinden çok daha zordu.

Bir hokey takımında kaleciydi, ama hala parası yoktu, kız arkadaşı yok; ama sonra gerçekten iyi bir şey buldu. Pervasız, hızlı ve titizdi. Postaneleri, bankaları, seyahat ofislerini soymaya başladı. Ne kadar çok çaldıysa, onun çalma arzusu arttı. Hiçbir şey kendisi ve yeni aşkı için yeterli değildi (Piroska Móga). Ancak son işi planlandığı gibi gitmedi ve kuyruğunda uzun süre bulunan kararlı araştırmacı (Zoltán Schneider) sonunda onu yakaladı ve sonuçlarla yüzleşti. Sonunda hırsız – polis oyunu bitti. Büyüleyici bir hayat hikayesi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Whiskey Bandit – A Viszkis Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.4 GB
  • Süre: 2 Saat 6 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Macera – Aksiyon – Biyografi
  • Kalite: 480p
  • IMDb: 7.7

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

The Whiskey Bandit – A Viszkis TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.