The Wire

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
The Wire 1 – 5 Sezon Torrent İndir

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

The wire 1 - 5 Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

The wire 1 – 5 Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

 

film-konusu

 

Baltimore’da yer alan bu gösteri, şehrin içinde var olan uyuşturucu sahnesinin etrafında yer alıyor. Orta seviye uyuşturucu satıcısı olarak başlar, D’Angelo Barksdale cinayet hapsini yener. Bir yargıçla görüştükten sonra, Det. James McNulty, uyuşturucu kralı Avon Barksdale’i düşürmek için ortak bir cinayet ve uyuşturucu takımı kurmaya atandı. Avon Barksdale, sağ kolu Adam Stringer Bell, uygulayıcı Wee-Bey ve bir çok teğmen (kendi yeğeni olan D’Angelo Barksdale de dahil olmak üzere), kolluk kuvvetleri, kendi kamplarındaki muhbirler ve yerel bir toplulukla rekabet etmek zorundadır.

Rakibi, Omar, Barksdale’nin bayilerini soyuyor ve uyuşturucu satıyor. Soruşturmanın sorumlusu, Cedric Daniels, bozuk bir bürokrasi gibi kendi problemleriyle uğraşmak zorunda kaldı, dedektiflerinin bir kısmı şüpheliler, sert başlı ama kararlı Det. McNulty ve şantaj yapan bir milletvekili. Gösteri, uyuşturucudan gıda satıcılarına, uyuşturucudan bayilere ve polislerden politikacılara kadar her parçanın hayatını anlatıyor.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

The Wire TRAILER

 

  • Dosya Boyutu: 177.5 GB
  • Süre: 1. 2. 3. 4. 5. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Suç – Drama – Gerilim
  • Kalite: 720p – HD

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

The Wire 1-5 Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI İNDİR
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.