theHunter Call of the Wild 2019 Edition Yukon Valley

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
theHunter Call of the Wild 2019 Edition Yukon Valley

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

 

 

Bazılarına “Son Sınır” ve “Geceyarısı Güneşinin Ülkesi” olarak atıfta bulunulursa, Alaska’nın evcilleşmemiş doğal güzelliğin olduğu bir yer olduğunu inkar etmek zordur. Dikkatli bakış açısı ve gardiyan Jim Murray’in özveriyle, Yukon Vadisi ekosistemin hassas dengesini korumak isteyen bilgili avcılar ve ekolojistler için bir cennet haline geldi. Kanlı renkli yosunların tepelerinden, rezervi saran karla kaplı dağlara kadar uzanan nefes kesici ortamlarıyla; Yukon Vadisi görülmeye değer harika.
YUKON VALLEY’İN FUARI

Yukon Vadisi’nin göz kamaştırıcı renkteki biyomları, aynı derecede canlı vahşi yaşamla iç içedir. Şafağın yumuşak ışığında Plains Bisons, Caribou ve Moose otlayanları yakalayın. Sessizce ürküyorlar ve uçmadan önce Red Foxes ve Harlequin Ducks’ı takip ediyorlar. Dolaşan bir Grizzly Bear’ı takip ederken gözlerden uzak durun, tehdit altında hissederse sizi her zaman suçlayabilir. Etrafta dolanırsan, ayın parıltısı altında bir sürü gri kurt bile duyabilirsin.
BÜYÜK VE KÜÇÜK FLORA

Dünyadaki en göz alıcı çarpıcı yerlerden biri olarak kabul edildi; Yukon bölgesi, zengin bir tarihe fon oluşturan bir dizi çarpıcı manzaraya sahiptir. Yemyeşil ladin ormanlarından kırmızı eteklere kadar bu rezervin her köşesi renk ve yaşamla doludur. Tanıdık manzara hızla yeni yağan kar battaniyesine dönüşebildiğinden hava şartlarına karşı dikkatli olunması gerekir. Ürkütülü gezerken, yakılmış bir ormanın bükülmüş kalıntıları, görünüşte bitmeyen haddeleme ovaları ve ormanlık alanların berrak sarı yaprakları, yardım edemezsiniz, ancak orada bulunan sihire hayran olun.
.300

Alaska avcıları geyik avcılığı için geliştirilen .300 Canning Magnum, Yukon Bölgesi’ndeki büyük oyun için kullanılan tüfek. Keskinliği ve avcıları doğruluğu nedeniyle tercih edilen .300 Magnum kartuş, 400 metreye kadar uzun mesafeli avlar için etkilidir.
MİSYON VE ÖLÇÜLER

Yukon Vadisi, önceki rezervleri gibi, büyük bir 25 mil kareye (64 mil kare) yayılacak ve rezervi keşfetmek, kendi yolunuzu oymak veya heyecan verici yeni bir hikaye ile devam etmek isteyip istemediğinize karar vereceksiniz. 10 yeni anlatı görevi ve 42 yandan görev.

Müdürü Jim Murray’in bilgisi, içgüdüleri ve sıkı çalışması sayesinde; Yukon Vadisi’nin ekosistemi ve sakinleri onun bakımı altında kaldı. Denge hassas bir değer olsa da, rezervin kaderi, Jim’in bakımı ile bile belirsiz. Permafrost Alaska’dan çekilirken, avcılar hassas doğal düzeni dengesizleştirmeye başladılar ve son zamanlarda orman yangını nedeniyle zarar görmüş ormanları tehdit eden ağaç yiyen parazitler, Jim ayak uydurmaya çalışıyor. Şimdi, Yukon Vadisi’nin sağlık ve eşsiz, evcilleşmemiş çekiciliğini korumasına yardımcı olmak için size düşecek.
PAYLAŞIM DENEYİMİ

Diğer ücretli DLC’lerimizde olduğu gibi, eğer bir oyuncu kendisine sahip değilse, yalnızca satın almış oyuncuları bularak ve oyunlarına katılarak ücretsiz olarak Yukon Valley’deki bir seansa katılabilir. Daha sonra rekabet etmek ya da işbirliği yapmak size kalmış.

 

  • Tür: Aksiyon – Macera – Nişancı – Simülasyon

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 26.1 GB

 

  • Crack: CODEX

 

  • Tarih: HAZİRAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

 

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: 64bit İşletim Sistemi – Windows 7
İşlemci: Intel i3-4170
Grafikler: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM
Depolama: 26 GB boş alan

 

 

 

 

 

 

 

theHunter Call of the Wild 2019 Edition Yukon Valley CODEX TORRENT İNDİR
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


5 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
MAHMUT
MAHMUT
08/05/2020 23:56

😉 😉

Lemi
Lemi
27/03/2020 14:05

Selam herkese açıkçası her şeyi ile farklı bir içerik

Gunhawk
Gunhawk
10/03/2020 15:43

🤣🤣

Shwatson
Shwatson
05/02/2020 21:17

baya güzel

Dan
Dan
09/01/2020 06:37

Canım sıkıldıkça buradan içerik indiriyorum