theHunter: Call of the Wild – New Species 2018

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
theHunter: Call of the Wild – New Species 2018 Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

theHunter Call of the Wild - New Species 2018 CODEX FULL TORRENT

theHunter Call of the Wild – New Species 2018 CODEX FULL TORRENT

 

Kalkış alanlarımızın ilk açıldığı noktada, Layton Gölü Bölgesi ve Hirschfelden Avcılık Rezervleri’ne dört tür kovalama ve Medved-Taiga Milli Parkı’a 12 (DLC) eklendi. Açıkça, bu biyolojik topluluklar sürekli değişiyor, hatta yeni türler bile gelişiyor …

Beyaz-Gri Tavşan, aksi takdirde Uzun Bacaklı Amerikan Tavşanı olarak adlandırılırdı, ilk olarak Mart 2018’de Layton Gölü bölgesinde bulundu. Bu tür, Pasifik Kuzeybatısına özgü bir tavşandır. Diğer tüm tavşanlarda olduğu gibi, Beyaz-Gri Tavşan’ın Tavşansılar grubunun Tavşangiller grubuyla bir yeri vardır.

Beyaz izlenen Beyaz Tavşan, hız, hazırlık ve iyi bir koku ile baş etmek için büyük bir sorun yaratıyor. Olması gerektiği gibi, bu görüş, zıtlaşamayacağı ve etrafında farklı yaratıklar olamayacağı kadar zayıftır.

En ayrık tavşanlar, Beyaz-takip edilen Beyaz-Takipçi Tavşan, çoğu zaman tek başına hareket eder ve arada sırada birbiri ardına birbiri ardına birbirinden farklı tavşanlar ile etiketler.

Bugüne kadar Beyaz-takipli Rakun Tavşanı’nın 5 çeşidi tanınmıştır. Bunlardan dördü gizlenirken, sadece biri kolay hedef olarak tanımlanmıştır.

Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 15.6 GB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

theHunter: Call of the Wild – New Species 2018 TRAILER

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

theHunter: Call of the Wild – New Species 2018 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 16 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.