theHunter Call of the Wild Parque Fernando

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
theHunter Call of the Wild Parque Fernando

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

oyun-konusu

 

Vadi ve tepeler, savanalar ve donmuş ormanlar arasında geziniyorsunuz ama şimdi Güney Amerika’daki en son rezervimizi keşfetme zamanı. Parque Fernando, Patagonya’nın vahşi bir dilimini dünya klas avlanma alanlarına çevirme konusunda yardım istedi. Ölü ormanların boğumlu gövdelerini gezdirin, bataklıkları ve tepeleri çaprazlayın ve karakolları açarken, zıvanalar inşa ederken ve rezervin sert sahibi olan Carolina’ya kendinizi kanıtlarken çayırlarda ilerleyin. Rezervin bir avcının cennetine dönüşüp dönüşemeyeceğini sadece zaman gösterecek.
PARQUE FERNANDO’S FAUNA
Yaşamla dolanan Parque Fernando, çok çeşitli vahşi yaşam sporları yapıyor. Canlı bir Tarçın Teal uçuşunu ya da rezerv boyunca yolunuzu yaparken bir Blackbuck uçuşunu görmeye hazır olun. Parkın, Katır Geyiği, Kızıl Geyik ve Eksen Geyiği gibi, avlayacağınız en büyük, en zarif dolarları beslediği gerçeğinden bahsetmiyoruz. Sadece hatırla: burada apeks yırtıcı değilsin. Bu iş Pumalara ait ve paylaşmak istemiyorlar. Bu görkemli kedinin avını takip edip avını takip edip, özellikle sessiz olursanız bile, ödülünü bir kere yakalayabiliyorsunuz.
LUSH VE VIBRANT FLORA
Tepeler tarafından çerçeveli olan Parque Fernando, keşfedilmesi için çeşitli ortamlara ev sahipliği yapmaktadır. Ölü ormanın saplarını gezdirin, bozkırları ve lupin çayırlarını oyunda gezin, ya da parıldayan sakin göllere doğru yol alın.
MİSYON VE TEDBİRLER
Daha önce piyasaya sürülen tüm rezervlerde olduğu gibi, Parque Fernando 25 kilometrekarelik bir alana yayılmış (64 kilometrekare). Dayak yolunu araştırmak ve rezervin sırlarını keşfetmek ya da 16 yeni anlatım misyonu ve 39 yan görev ile büyüleyici yeni hikayeyi ele almaya karar verirseniz size kalır.
Yıllar boyunca Carolina, ailesini ve gayrimenkul işini yürütme taleplerini karşıladı, ancak bir fiyata. Bitmemiş rezervine yönelmek için yeterli zamana sahip olmasa da, o ve Fernando’nun başladığı bir gün bitirmeye her zaman karar verdi. O gün geldi ve yardımını çağırarak vahşi Patagonya dilimini dünya standartlarında bir av rezervi haline getirmeyi umuyordu.

*_*_*_* DLC ANA OYUNU İÇİNDE BARINDIRMAKTADIR *_*_*_*

 

Tür: Simülasyon – Spor – Macera
Platform: PC
Boyut: 20.0 GB
Crack:  CODEX
Tarih: ARALIK 2018
Dil: İNGİLİZCE
TRAILER

theHunter Call of the Wild Parque Fernando TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

theHunter Call of the Wild Parque Fernando Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: 64 bit işletim sistemi – Windows 7
İşlemci: Intel i3-4170
Bellek: 4 GB RAM
Grafik Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1 GB VRAM
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

theHunter Call of the Wild Parque Fernando CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.