theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

oyun-konusu

 

Ödül kupalarınızı hak ettikleri şekilde sunmanın zamanı geldi. Saseka Safarisinin lüks ve egzotik tasarımı, tekli ve çoklu kupa montajlarınızı göstermek ya da en sevdiğiniz silahlarınızı silah raflarında göstermek için mükemmeldir.
Saseka Safari:

Bu modern ancak yeryüzüne safari lodge, sadeliği ile güzelliği kapsar. Doğal ışığı en doya doyurucu kullanan Saseka Safari’nin ahşap ve sazdan yapılmış iç karışımı, onu kupalar için mükemmel bir tuval haline getirir. Sade mobilyalar ve temiz açık alanlar, değerli hayvanları ve silah merkezini her zaman sahneye koyarak odayı şekillendirmenize izin verir.

Trophy Lodge:

Kendi Trophy Lodge‘unuz ile duvarlarınızı ve odalarınızı değerli hasatlarınızla süsleyebilir, zaferlerinizi sergileyebilir ve en iyi avlanma anlarını yakalayabilirsiniz. Bireysel kupalarınızı plaklar, platformlar kullanarak sunun ya da çoklu kupa montajlarını kullanarak bir sahne yaratın. Farklı pozlar arasında seçim yaparak, tek bir hayvanı vurgulayarak veya birkaç ile dramatik bir sahne yaratarak, her odada mükemmel düzenlemeyi oluşturabilirsiniz. Gelişen koleksiyonunuzu paylaşmaya ve tüm dekorasyon ihtiyaçlarınız için çok sayıda zâviye yaratmaya arkadaşlarınızı davet edin.

Matmat’ın Multi Trophy Bağları:

Matmat’ın Dünya Standartlarında Taxidermy multi trophy mount‘larını kullanarak mükemmel avlanma anını ayarlayın. Herhangi bir platforma veya plakaya yerleştirildiğinde, birden fazla hayvanı çeşitli gerçekçi pozlara yerleştirebilecek ve en sevdiğiniz kupaları içeren, iklimsel bir anı görebileceksiniz. Vahşi doğada inanılmaz anlar yaşayın ya da Saseka Safari’deki herhangi bir oda için mükemmel bir merkez yaratırken görünmeyen bir hikaye anlatın. Bu atlı büfeler tüm kupa pansiyonlarında sunulacak.
Silah Rafları:

Bir avcının silahları, topladıkları kupalar kadar değerlidir, bu yüzden mümkün olan en iyi ışık altında sergilenmeyi hak ediyorlar. Saseka Safari’de en sevdiğiniz silahları tasarımcı standlarına yerleştirebileceksiniz ve gösterildikten sonra her birinin istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.

 

 

  • Tür: RPG – Macera – Simülasyon

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 27.7 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: KASIM 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

İşletim Sistemi: 64bit İşletim Sistemi – Windows 7
İşlemci: Intel i3-4170
Grafikler: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM

 

 

 

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

theHunter Call of the Wild Saseka Safari Trophy Lodge TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.