They Shall Not Grow Old – Yaşlanmayacaklar

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:They Shall Not Grow Old – Yaşlanmayacaklar

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

They Shall Not Grow Old 1080p Torrent

They Shall Not Grow Old 1080p Torrent

 

 

film-konusu

 

 

They Shall Not Grow Old – Yaşlanmayacaklar Peter Jackson tarafından yönetilen ve hazırlanan bir 2018 belgesel filmi. Film, daha önce görünmeyen İmparatorluk Savaşı Müzesi’nin arşivlerinden Birinci Dünya Savaşı’nın orijinal görüntüleri kullanılarak, BBC ve IWM’nin çatışmada savaşan İngiliz askerlerinin röportajlarının seslerinin yanı sıra oluşturuldu. Çekimlerin çoğu, ses efektleri ve sesin eklenmesi ile daha etkili ve askerlerin gerçek deneyimlerine daha yakın hissetmeleri için modern üretim teknikleriyle renklendirildi ve dönüştürüldü.

Jackson’ın ilk belgesel filmi olmasına rağmen, 1995’te Unutulmuş Gümüş adlı sahte filmi yönetti ve 2012’de Batı Memphis Üç belgesel Batı Memphis’in Batı belgeselini yaptı. Büyükbabası (filmin kendisine ait olduğu) savaş için savaşan, Film, bir hikayeden ya da olayların anlatılmasından ziyade “asker olmanın nasıl bir şey olduğu” hakkında sürükleyici bir deneyim. Mürettebat, filmi çekmek için 200 gaziden 600 saat boyunca yapılan röportajları ve 100 saatlik orijinal film kayıtlarını inceledi. Ünvan, 1914 şiirinden “Yaşlandıkça Yaşlandıkça Yaşlanmayacak” satırından esinlenerek, Anma Ode’sinde kullanılan Laurence Binyon’un 1914 şiirinden alındı.

BFI Londra Film Festivali’nde ve Birleşik Krallık’ta seçilen tiyatrolarda, 16 Kasım 2018’de BBC Two’da 11 Kasım 2018’in Yüzüncü Yıldönümü) yayınlanmadan önce, eşzamanlı olarak Eski Büyüyecekler; 17 Aralık’ta sınırlı bir ABD tahliyesi aldı. Film, gişe başarısını takiben Şubat 2019’da geniş bir tiyatro gösterimi aldı. Restorasyon çalışmaları, sürükleyici atmosferi ve savaşı canlandırması eleştirmenleri tarafından beğenildi ve BAFTA En İyi Belgesel Ödülü’ne aday gösterildi.

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB

 

  • Süre: 1 Saat 39 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Belgesel – Tarih – Savaş

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 8.5

 

FILM TRAILER

They Shall Not Grow Old – Yaşlanmayacaklar Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

They Shall Not Grow Old – Yaşlanmayacaklar 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.