Thief Simulator – CODEX

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Thief Simulator

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Thief Simulator CODEX Torrent İndir

Thief Simulator CODEX Torrent İndir

 

oyun-konusu

 

Thief Simulator – CODEX
Gerçek hırsız ol. Ücretsiz gezinti sandbox mahallelerinde çalın. Hedefinizi gözlemleyin ve hırsızlık konusunda size yardımcı olacak bilgileri toplayın. Meydan okumaya ve en güvenli konutları soymaya çalış. Bazı yüksek teknoloji ürünü hırsız ekipmanı satın alın ve yeni hırsız hileleri öğrenin. Çalıntı malları yolculara sat. Gerçek bir hırsızın yaptığı herşeyi yapın!

İyi bir hırsız her zaman hedefini gözlemler. İçinde ne var? Orada kim yaşıyor? Hedef gün programın nedir? Evin ne zaman boş olduğunu ve nosy komşularına sahip olduğunu öğrenin. En iyi planı hazırlamak için birçok olası yaklaşım arasından seçim yapın. Hırsız Simülatöründe bulunan birçok modern cihaz, hedefiniz ve mahalleniz hakkında bilgi toplamak için kullanışlı olabilir.

Daha hızlı, daha iyi. Mümkün olan en kısa sürede mümkün olduğunca çok değerli eşya bulun ve çalın. Unutmayın ki sonsuz sırt çantaları yok. Zaman hakkında olduğunda soğuk kanı korumak zorundasın. Her evde işe yaramayan tonlarca eşya bulabilirsiniz. Bu da sizi gerçekten yavaşlatabilir. Bunun için ciddi paralar alacağınızdan emin değilseniz, belki de iyi bir fikir, onu geride bırakmak ve pahalı mallar için yer kazanmak olabilir. Sırt çantanızı değersiz eşyalarla doldurursanız, diğer şeylere yer açmak için zaman ayırmak için zamanınızı harcamalısınız. Dikkatli ol, çünkü bazı şeyler polislerin dikkatini çekebilir!

Gerçek, deneyimli bir hırsız, bazı değerli eşyaların anında bulunma ihtimalinin olduğu yerleri tespit edebilir. Görüşte tüm değerli eşyalarınızı ve beklediğiniz yerlerin altını çizmek için geceleri el fenerini kullanın.

GPS izleyicileri kapatın, tüm cihazları internetten çıkarın ve seri numaralarını silin. Çalınmış bir arabayı sökün ve parçaları internetten satın. Güvenliklerini kaldırarak bir piyon dükkanında satmadan önce telefonları ve tabletleri hazırlayın.

Yararlı öğeler için etrafa bakın. Kilitlenme ya da korsanlık konusunda biraz zaman kazandıracaklar. Çöp bidonlarında bir pencere veya satın alma makbuzlarının yakınında anahtar. Tüm bu şeyler hevesli bir hırsızlık hayatını çok daha kolaylaştırabilir ve hırsızlık zamanınızı yarı yarıya azaltabilir. Tabii ki birçoğu işe yaramaz çöplükler … Ya da belki de değiller?

Dikkatli ol! Bazı evlerde beklenmedik misafirlerle tanışabilirsiniz. Eğer seni eylemde yakalarlarsa, polisi arayacaklar. Bu durumda, sizi aramayı bırakana kadar saklayın ve bekleyin ya da her zaman ganimetden ayrılıp olabildiğince hızlı kaçabilirsiniz.

 

Tür: Aksiyon – Macera – Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 2.4 GB
Crack:  CODEX
Tarih: KASIM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Thief Simulator – CODEX TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Thief Simulator – CODEX Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVidia GeForce GTX 750
  • DirectX: Sürüm 10
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  • Ses Kartı: DirectX uyumlu

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Thief Simulator – CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.