This Grand Life

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
This Grand Life

Full Torrent Oyun İndir

[ CRACKED ]

 

 

 

This Grand Life, bir karakter yarattığınız, nakit para ile uğraştığınız ve yaşam hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlayan bir bütçe yaşam rekreasyonu. Gümüş bir kaşıkla hayat boyunca yola çıkın ya da azılı bir suçlu olarak iş bulmak için bir an önce düzen ile savaşın. Geçmişini kontrol edemezsin, ama geleceğini değiştirebilirsin. Hangi kararları vereceksin?

Sierra’nın 1990 oyunu Jones In The Fast Lane tarafından canlandırılan hayatınız haftalara ayrılıyor. Parasal koşullar ve olağanüstü durumlar göz önünde bulundurulacak ilgi çekici kararlar verirken, her hafta kazanabileceğiniz kadarını elde etmeye çalışıyorsunuz. Bu hafta işe gider miyim, ya da rekreasyon merkezinde Hot Dog yeme yarışmasına katılır mıyım? Üstün bir meslek için enerji arayışına yatırım yapmam ya da finansal koşulların attığı noktaya gelene kadar mevcut iş yerimde kalmam iyi bir fikir olabilir mi?

Tür: SİMÜLASYON, RPG
Platform: PC
Boyut: 305 MB
Crack: CRACKED
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

This Grand Life TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

This Grand Life Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: 1.0 Ghz
  • RAM: 1 GB
  • Ekran Kartı: Tümleşik Ekran Kartı
  • DirectX:  9
  • Boş Alan: 1 GB

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

 

 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.